Resolved Bir soyluyla konuşunca isimler bozuluyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.3
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
İra diye bir lord ile konuştum ardından tüccarların şehirdeki kişilerin isimleri böyle oldu. Yoldaşlarımında aynı şekilde bozuldu.Oyunu yeniden başlatınca sorun çözülüyor fakat bir soylu ile konuşunca tekrar aynısı oluyor.

5v60hj.jpg

Last edited:
Merhabalar, bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sorunu inceleyebileceğimiz bir kayıtlı oyun dosyası yollayabilir misiniz? Dosyayı http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyebilirsiniz. Lütfen dosyayı bulabilmem için bu konunun linkini açıklama olarak eklemeyi unutmayın.

Uzun süredir mod kullanmıyorum hata alma ihtimalinden dolayı
Kullandığınız modları oyun dosyaları içinden manuel olarak mı kaldırınız yoksa sadece launcherdan devre dışı mı bıraktınız? Modlar oyuna yüklendiğinde oyunun koduna müdahale ettiği için devre dışı bırakıldıklarında bile yüklendikleri kayıtlı oyunları etkilemeye devam edebilir. Mod dosyalarını elle kaldırmadıysanız lütfen hepsini oyun dosyalarından kaldırıp oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra yeni bir oyuna başlayarak sorunu yeniden oluşturmaya çalışın. Sorunu bu yeni oyunda tekrar yaşarsanız lütfen bana bildirin.

Modları klasörleriyle beraber sildim fakat oyuna eski değil yeni save açarak döndüm. Ve sorun çözülmüş görünüyor. İlginiz için teşekkürler

Merhabalar, sorunun çözüldüğünü görmek güzel. Başka bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize bildirin.

Back
Top Bottom