Bilgisayar mı Laptop mu?

Users who are viewing this thread

Amiral said:
Leptopların altına soğutucular var.

"Laptop" paket bir cihazdır. Kendi kendine yetebilmelidir. Eğer gövdeyle bütünleşik alt fanlardan bahsediyorsan, her "laptop" birbirinden farklıdır. Hepsi alt bölmede soğutucu kullanmaz. Eğer ki sonradan eklenen tablalardan bahsediyorsan(ız) o da ürünün kötü oluşunun sunumundan farklı değildir. Kendi kendisini soğutmaktan aciz bir bilgisayara kim güvenir? Kompakt, paket bir cihaz düzgün tasarlandı ise öyle bir panele ihtiyaç duymaz, duymamalıdır.

Baradh said:
Amiral said:
Leptopların altına soğutucular var.

"Laptop" paket bir cihazdır. Kendi kendine yetebilmelidir. Eğer gövdeyle bütünleşik alt fanlardan bahsediyorsan, her "laptop" birbirinden farklıdır. Hepsi alt bölmede soğutucu kullanmaz. Eğer ki sonradan eklenen tablalardan bahsediyorsan(ız) o da ürünün kötü oluşunun sunumundan farklı değildir. Kendi kendisini soğutmaktan aciz bir bilgisayara kim güvenir? Kompakt, paket bir cihaz düzgün tasarlandı ise öyle bir panele ihtiyaç duymaz, duymamalıdır.
koca bir .

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama şuan benim anakartımın(Gigabyte GA-MA69GM-S2H) desteklediği en iyi işlemci sanırım Amd Athlon +6000 X2 3.0 GHz. Bu işlemciyi alsam bi süre daha götürür mü beni arkadaşlar? BF3 olsun Skyrim olsun.

işlemcinin değişmesi için anakartın değişmesi gerekmiyor muydu yoksa benim pc 2000 yılından kalma olduğundan dolayı mı öyle ?

Alper_Tunca said:
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama şuan benim anakartımın(Gigabyte GA-MA69GM-S2H) desteklediği en iyi işlemci sanırım Amd Athlon +6000 X2 3.0 GHz. Bu işlemciyi alsam bi süre daha götürür mü beni arkadaşlar? BF3 olsun Skyrim olsun.
AMD Phenom II X2 BE'yi de sor bence. (ve türevlerini de olabilir)

Alper_Tunca said:
Yok anakartının desteklediği bütün işlemcileri takabilirsin o anakarta. Pin farkı falan filan oluyor başka kıstaslarda var.
sanırım şu anda benimkini destekleyeni bulmam imkansız gibi

Şiddetle (tersini yaparsan dövüyorum) Masaüstü.Bak bende laptop var.Warband açıyorum 15 dakka oyna ısınır kapanır.Coolpad alsan olabilir ancak onuda dizüstü kullanamazsın mesela.Sistemi gayet iyi olmasına karşın aynı sistemde bir masaüstünün performansını hiç veremiyor.Ayrıca o rahatlıkla oyun oynayamazsın.Kur bi masaüstü sistemi rahat et :smile:

Back
Top Bottom