Bilgisayar Bannerlord'u kaldırır mı?

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar,
Bileniniz vardır belki diye merak ettim. Sistem özelliklerim şöyle;
AMD Phenom X6 1055T Black Edition İşlemci
6GB DDR3 Ram
Sapphire R7 265 Dual X 2GB 256 Bit GDDR5 Ekran kartı ile oyunu en azından normal grafiklerde oynamak mümkün müdür? Pek güvenemiyorum çünkü şu sıralar sistem mevzusuna. 8 yıllık bilgisayar. :grin: Bildiğiniz üzere sistem gereksinimleri kısmında yazan muhabbet her zaman doğru olmuyor. Bir danışayım dedim. Teşekkür ederim.

İlk olarak optimizasyon daha tam olarak yapılmadı daha bişey diyemeyeceğim ama kaldıracağını düşünüyorum dediğim gibi optimizasyon tam yapılmadı yani very low damı oynarsın low damı medium damı kesin bişey diyemeyeceğim :smile:

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri;

4GB RAM
1.1 Ghz bilmem ne işlemci
Ekran Kartı RAM128MB VRAM 2GB

Sizce kaldırır mı?
Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri;

4GB RAM
1.1 Ghz bilmem ne işlemci
Ekran Kartı RAM128MB VRAM 2GB

Sizce kaldırır mı?
Kardeşim senin en az aşağıdaki işlemcilerden birini alman lazım ram kurtarabilir ama bütün kapasiteyi kullanır hataya yol açabilir o yüzden bir 2 yada 4 gb daha ram alabilirsen almanı öneririm birde ekran kartının markasını verirmisin yani;
Ör:rx580 4gb ,gtx1060 6gb
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

Kardeşim senin en az aşağıdaki işlemcilerden birini alman lazım ram kurtarabilir ama bütün kapasiteyi kullanır hataya yol açabilir o yüzden bir 2 yada 4 gb daha ram alabilirsen almanı öneririm birde ekran kartının markasını verirmisin yani;
Ör:rx580 4gb ,gtx1060 6gb
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
Lenovo laptop ekran kartı ve işlemci intel falan açmaz herhalde

Minimum System Requirements
Operating System: Windows 10 - 1809 update
CPU: i3 6100 or equivalent
GPU: GTX 760 or equivalent
Memory: 8GB
Storage: 50GB

8 gb dan aşağı ramın varsa kaldıracağını sanmam. zira yükarıda yazdığım gereksinimleri taleworlds closed beta invite emailde paylaşmış.

Arkadaşlar bu kadar zahmet etmenize gerçek anlamda gerek yok.
Spoiler içerisinde vereceğim link üzerinden bilgisayarınızın Bannerlord'u kaldırıp-kaldırmayacağını öğrenebilirsiniz. Üstelik fazlasıyla basit.

Önünüze çıkan sayfada; arama yerine: "Mount" yazın ve aşağıya doğru scroll attın. Bannerlordu orada göreceksiniz. Oyunu seçin ve "Can you Run it" butonuna tıklayın. Site sizlere kaldırıp-kaldırmayacağını söyleyecek.

Bu arada önden uyarayım.. Site sizden "detection.exe" isimli bir programı indirmenizi isteyecek. Korkmayın, tamamiyle güvenli. Programı indirip çalıştırın. İşlem bu kadar basit.

Spoiler içerisinde vereceğim link üzerinden bilgisayarınızın Bannerlord'u kaldırıp-kaldırmayacağını öğrenebilirsiniz. Üstelik fazlasıyla basit.

Önünüze çıkan sayfada; arama yerine: "Mount" yazın ve aşağıya doğru scroll attın. Bannerlordu orada göreceksiniz. Oyunu seçin ve "Can you Run it" butonuna tıklayın. Site sizlere kaldırıp-kaldırmayacağını söyleyecek.

Bu arada önden uyarayım.. Site sizden "detection.exe" isimli bir programı indirmenizi isteyecek. Korkmayın, tamamiyle güvenli. Programı indirip çalıştırın. İşlem bu kadar basit.
burdaki ünce ki değil sanırsam çünkü ilk başta 4GB RAM kaldırıyordu sonra 6 oldu şimdi 8

Dostum teşekkürler, bu siteyi biliyorum. Ancak genelde doğruyu söylemiyor. AC Unity kaldırıyor diyordu minimum + recommended'da ancak bir süre oynayınca mavi ekran yiyordum. Ramleri değiştire değiştire oynuyordum. Bilen bilir 3 uzun 1 kısa bip ahahaha. Teşekkürler yine de.

Dostum teşekkürler, bu siteyi biliyorum. Ancak genelde doğruyu söylemiyor. AC Unity kaldırıyor diyordu minimum + recommended'da ancak bir süre oynayınca mavi ekran yiyordum. Ramleri değiştire değiştire oynuyordum. Bilen bilir 3 uzun 1 kısa bip ahahaha. Teşekkürler yine de.
Unity vakası ubisoft'un suçu sitenin değil. O oyunun çok büyük optimisazyon sorunları vardı. Hatta ilk çıktığında millet baya dalga geçmişti oyunla.

Back
Top Bottom