Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır ?

Users who are viewing this thread

alp10eren

Regular
Arkadaşlar Benim Bilgisayarım 4 GB Ram , 2.20 Ghz İşlemci , 2 Gb Ekran Kartlı Bir Bilgisayar. Gta V Kaldırırmı ?? Yada Başka Hangi Oyunları Kaldırabilir ?? Görüşlerinizi Bekliyorum.

Yeni nesil oyunları kaldırması imkansız.CoD'de MW'e kadar oynatır,AoE II HD ve III gibi strateji oyunları oynanır.Crysis 2 oynanmaz,TES belki en düşük ayarlarda.GTA V asla oynatmaz.
Hitman'de Absolution hariç diğer seriyi bir nebze oynatır.
Ekran kartı zayıf kalmış,işlemci iyide.

Sewerus said:
Yeni nesil oyunları kaldırması imkansız.CoD'de MW'e kadar oynatır,AoE II HD ve III gibi strateji oyunları oynanır.Crysis 2 oynanmaz,TES belki en düşük ayarlarda.GTA V asla oynatmaz.
Hitman'de Absolution hariç diğer seriyi bir nebze oynatır.
Ekran kartı zayıf kalmış,işlemci iyide.
Eyvallah Hocam :smile: AoE II HD ve III ne Bilsemde Sağol :grin: Bu Yaz Değiştiricem Makineyi.

Tamamen doğru sonuçlar olmasa da en azından bir fikir verir.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

ydkVG0.jpg

Arada böyle saçmalıklar yaptığı da oluyor :/

Minimum Recommended
CPU: Info
CPU Speed: Dual Core 2.0 GHz or equivalent processor
RAM: 2 GB
Video Card: DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM - NVIDIA GeForce 7600 GT & ATI Radeon X1800.
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 6 GB
Falan Diyo :/

bilgisayarın tam olarak nedir masaüstümü dizüstümü?
işlemci, ekran kartı, monitör çözünürlüğün bunları da tam olarak yaz

"İntel (R) HD Graphics Family" bunu yazmışsın ama işlemcindeki entegre grafikmi bu yoksa onboard mı yani ekran kartı mı yok pc de?

mert001 said:
bilgisayarın tam olarak nedir masaüstümü dizüstümü?
işlemci, ekran kartı, monitör çözünürlüğün bunları da tam olarak yaz

"İntel (R) HD Graphics Family" bunu yazmışsın ama işlemcindeki entegre grafikmi bu yoksa onboard mı yani ekran kartı mı yok pc de?
Bilgisayarım Dizüstü. Ekran Kartım Var. 2Gb Ekran Kartı.Resim Atamıyorum.Atmayı Bilsem Gösteririm.

Back
Top Bottom