Beta key sadece benamı verilmedi ?

Users who are viewing this thread

Takip ettiğim yabancı YT kanallarında Bannerlord videoları peşisıra çıkmaya başlayınca bir foruma girip Key bölümü var mı diye bakmak için geldim, göremedim.
Kaç defa da başvurdum ilk ilan edildiğinden beri, halen de haber yok.
Forumda pek bulunmam ama, daha warband yokken, bilmem 0.6 versiyondan beri takip ederim.
İlk aldığım oyundur warband. Öğrencilerime iyi not çıkardıklarından aldığım oyunlardandır.
Bannerlord beklerken evlendik, çocuğumuz bile oldu. Oynamadığım mod kalmadı, halen de ara sıra modlarla idare ediyorum.
Ama key çıkmamasına harbi üzüldüm. İnşallah bir aksilik çıkmaz, ilan edildiği tariht çıkar da, tatilde üzüntümü giderebilirim.

Takip ettiğim yabancı YT kanallarında Bannerlord videoları peşisıra çıkmaya başlayınca bir foruma girip Key bölümü var mı diye bakmak için geldim, göremedim.
Forumda pek bulunmam ama, daha warband yokken, bilmem 0.6 versiyondan beri takip ederim.
İlk aldığım oyundur warband. Öğrencilerime iyi not çıkardıklarından aldığım oyunlardandır.
Bannerlord beklerken evlendik, çocuğumuz bile oldu. Oynamadığım mod kalmadı, halen de ara sıra modlarla idare ediyorum.
Ama key çıkmamasına harbi üzüldüm. İnşallah bir aksilik çıkmaz, ilan edildiği tariht çıkar da, tatilde üzüntümü giderebilirim.
Şans meselesi dostum biraz da. Arkadaşım pek oynamadığı halde ona çıktı

maalesef başvular ilk açıldığı gün kaydoldum, gelmeyince bir kaç farklı mail ile tekrar başvurdum ama hala key yok. Olmayınca olmuyor maalesef.. Artık erken erişimi bekliyorum ?

Şans meselesi dostum biraz da. Arkadaşım pek oynamadığı halde ona çıktı
Buraya yazmadan önce türkçe arattığımda gördüğüm zaten oydu. Arkadaşın için birşey diyemem ama bazı kişiler bu key'leri piyasada satıyorlar. Haklarını yemeyim, yurtdışı fiyatlarına göre çok ucuz ama steam'de baba bir oyunu indirimde alabilecek kadar da var.
@
Sanberk

Neyse sağlık olsun ne diyelim, erken erişime girdiği anda oyundayım ben de.
Sadece kimseye hediye diye almayı da düşünmüyorum. Harçıklarından arttırsınlar, alsınlar keratalar ?

Back
Top Bottom