• Welcome to the forums on our new hosting setup. Everything should be working the same, but if you run into any problems, please let us know over here.

Beta House ΒΔΞ

Users who are viewing this thread

Klan konseptiniz hoş, beğendim. ancak forumda bazı mesajlarınız, ithamlarınız çok itici ve boş. bazıları kışkırtıcı bile anlaşılabilir. napoleonic wars forumunun kapanmasını sağlayan da bu iticilik ve ergenlikti.-size bir şey itham etmiyorum.- Umarım kitlesi genişleyen ve ileride daha çok genişleyecek bannerlord camiası olarak bu tür tarzda hoş olmayan durumlar ile karşılaşmak zorunda kalmayız.

Bol maçlar ve eğlenceler dilerim.

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Olaylarla alakası olmayan insanların gözünden nasıl göründüğümüzün farkındayız amma velakin bahsettiğin mesajlardaki insanlarla ya önceden bir husumetimiz olmuştur ve bizim tepkimize neden olan mesajları çeşitli alt metinler içermektedir veyahut işbu şahıslar bizi tanımadan bize karşı şansını fazla zorlamış kişilerdir. Dolayısıyla, bize karşı yapılan direkt veya dolaylı saldırılara karşı yapabileceğimiz iki şey kalmaktadır. İlki bunlara cevap vermemek ve onların istediklerini elde etmesini sağlamak veya ikincisi olan onlara hadlerini bildirmek. Biz klan prensibi olarak dışardan görünüşümüzü heba etmek pahasına da olsa her zaman ikinci yolu seçiyoruz. Çünkü bizi önceden tanıyan insanların zaten nasıl insanlar olduğumuzu bildiğini ve kötü insanlar olmadığımıza inandığını varsayıyoruz ve bizi tanımayanların da bizi tanıyınca sandıkları gibi olmadığımızı düşüneceklerine inanıyoruz. Ancak tabii ki de kimseye kendimizi sevdirme gibi bir amacımız yok mamafih. Napoleonic Wars konusuna ise HİÇ girmiyorum malesef o konuya girersek işin içinden çıkamayız. İyi forumlar :smile:

iyi insanlar olduğunuzu biliyorum bir süre klanınızda da bulundum. ithamlarda bulunduğunuz kişilerin klanında da oyuncu olarak bulundum. ancak ben bu tür durumlarda cevabınızı resmi maçlarla ya da etkinliklerle veyahut kişisel konuşmalarla yapmanızın taraftarıyım. neticede bir oyuncu topluluğusunuz ve içerisinde yaşça küçük / yaşça büyük insanlarda bulunabilir. bu kişilere iyi örnek / iyi temsil edilmesinin taraftarıyım.

forumda oluşan bu nüans kötü. ve forumu kirlettiğini düşünüyorum. bırakın insanlar istediğine inansın. inanan, istediğini istediği şekilde savunabilir zaten. bu tür gerilla taktikleri* ( :smile: ) işe yaramadığı gibi, isteyen istediği yöne de çekebilir. esasen sadece boş bir ileti olarak kalıyor, başkalarının işine yarıyor bu tür amaçlı iletiler. ve taleworlds forumunun klanlar sekmesi gibi biraz daha formal kalan, formal kalması gereken bölgesini kirletiyor maalesef. bende size iyi forumlar dilerim. bu konu üzerine biraz düşünmenize ve biraz da forumun bu bölmesinde gereğinden fazla fevri takınan ve
kast sistemi gibi klan kuran insanlar üzerine biraz düşünürse, fantastik hayal dünyalarından çıkarlarsa burası mükemmel ve daha iyi bir yer olacaktır. eminim. :wink:
 
Last edited:

Kira Kozo

Sergeant at Arms
WBNWVCWF&SM&B
wicked tavern academy'e maç için teşekkürler
[Knight]: 3 - 9 :WTA
fcqQyX.jpg

41CRcm.jpg

oMtiqw.jpg
 

Kira Kozo

Sergeant at Arms
WBNWVCWF&SM&B
Tag'imizin oyun içindeki klan sistemine sığmaması nedeniyle klan ismini değiştiriyoruz. Forum konusu en yakın zamanda güncellenecek.
 

Barant

Sergeant
M&BWBWF&SNWVC
Hocam öncelikle selamlar, sorum biraz saçma olabilir bilmiyorum ama tag i değiştirseniz olmaz mıydı? Klanınızın ismi güzeldi.
 
Last edited:

Kira Kozo

Sergeant at Arms
WBNWVCWF&SM&B
Hocam öncelikle selamlar, sorum biraz saçma olabilir bilmiyorum ama tag i değiştirseniz olmaz mıydı? Klanınızın ismi güzeldi.
güzel bir tag bulamadım :/ KotR gibi saçma bir şey yapmak istemedim açıkçası. beta house da klanca beğendiğimiz bir konseptti o yüzden bunda karar kıldık
 
Top Bottom