Beta 1.7.1 Beklentileriniz Neler ?

Users who are viewing this thread

Banka sistemi gelişirse çok güzel olur. Borcu da 1 günde ödemeni istiyorlar. Borç alıp ödemeyince bir şey olmuyor. Borca faiz falan gelsin. Ödemeyince de hapse falan atsınlar.

5 tane zırh, 2 yetenek düzenlemesi, yeni gelen sahnelere bir kaç tane daha ekleme, çokça fix, yoldaşlar ile alakalı bir yenilik, en az 3gb'lik güncelleme (gerçekçi olan)

Asker olma özelliği, diplomasinin detaylandırılması, eksik diyalogların hic olmazsa bir kısminin yerleştirilmesi, tımarlar da yapılabilecek yeni aktiviteler/görevler. (olmasını beklediğim şey)

Gelecek planlarindaki listeyi bitirsinler sonra da oyunu hemen cikartsinlar. Benim tum beklentim bu. Oyun bittikten sonra mod camiasi kalir da oyunu oynanabilir hale getirirseler ne ala.

Banka sistemi gelişirse çok güzel olur. Borcu da 1 günde ödemeni istiyorlar. Borç alıp ödemeyince bir şey olmuyor. Borca faiz falan gelsin. Ödemeyince de hapse falan atsınlar.

Oyunda borç mu alabiliyoruz hocam?

Beklentilerime gelirsek savaş havasının biraz daha değiştirilmesi lazım. Sancak tutan askerler de gelmeli artık. Bir diğer olay da diplomasi. İttifak kurabilmeliyiz. Ama eş zamanlı bu ittifak sistemini nasıl yapacaklar bilemiyorum. İttifak sistemi diye farklı ne özellik getirilebilir ki? Ekonomi sisteminin biraz daha gerçekçi olması lazım ayrıca. Demirci nerflenmeli ve daha farklı kılıç çeşitleri eklenmeli.

Epic Games üzerinden sürüm seçebilmek için oyunun Launcher'ına Patch seçme seçeneği eklenmesi. (Şu an 1.7.0 Beta versiyonunu oynayamıyorum, çünkü aynı parayı verdiğim halde bana böyle bir seçenek sunulmuyor, bilseydim almazdım) Çok zor olmasa gerek, Warband'ta varken, Bannerlord'ta olamaması enteresan.

Last edited:
Claimant quests, Warband'da tahtta hakki oldugunu iddia eden ama sürgünde olan kişiler vardı ya, onu ekleyeceklermiş.

Sally out missions, kalede kuşatmaya karşı savunma yaparken kaleden çıkıp saldiriyorsun ve savas, meydan muharebesindeki bir sahnede geciyor ya, o sahne yerine kendine ozel sahnesi olacak. TW'un youtube kanalinda bu ozelligi tanitan bir video vardi. Kaleden cikip atlilarla dusmanin kusatma ekipmanlarina saldirip geri cekildiklerini gosteren bir video.

Cut scenes, iste oyundaki onemli anlara ozel sahne ekleyecekler.

Party templatede ise, suan ai lordlar cok standart bir yol izliyorlarmis asker temin edip o askerleri gelistirirken. Buna biraz cesitlilik katacaklarmis.

Claimant quests, Warband'da tahtta hakki oldugunu iddia eden ama sürgünde olan kişiler vardı ya, onu ekleyeceklermiş.

Sally out missions, kalede kuşatmaya karşı savunma yaparken kaleden çıkıp saldiriyorsun ve savas, meydan muharebesindeki bir sahnede geciyor ya, o sahne yerine kendine ozel sahnesi olacak. TW'un youtube kanalinda bu ozelligi tanitan bir video vardi. Kaleden cikip atlilarla dusmanin kusatma ekipmanlarina saldirip geri cekildiklerini gosteren bir video.

Party templatede ise, suan ai lordlar cok standart bir yol izliyorlarmis asker temin edip o askerleri gelistirirken. Buna biraz cesitlilik katacaklarmis.

Aralarından en önemlisi Party template bence.

Sally out missions kısmında kuşatma yapana saldırdığımızda şehir önünde savaş gerçekleşecek mi acaba? Kuşatma esnasında dalarsak kampta saldırı şehirden bir ordu çıkıyor ve biz arkadan geliyoruz, saldırdıkları esnada saldırırsak işte onlar merdivenlerde kapıyı kırmakla meşgulken arkalarından beliriyoruz şeklinde

Sally out 2016'da vardı işte, oyunu 2017 sonlarında baştan tekrar yapmaya kalkışınca mahvettiler herşeyi. Büyük ihtimal ekleyecekleri aynısı olmayacak ama aşağıdaki video 2016'daki sally out sahnesi:

Atları görüp hüzünlendim yine, ne hale getirmişler...

Asker gruplandırma sistemini eski sisteme geri çevirsinler. Yeni sistemde Mızraklı askerlerle kalkanlıları ayırmanın yolu şu %'lik barla takla atmaktan geçiyor. Çok can sıkıcı acilen eski sisteme dönmeli.

Asker gruplandırma sistemini eski sisteme geri çevirsinler. Yeni sistemde Mızraklı askerlerle kalkanlıları ayırmanın yolu şu %'lik barla takla atmaktan geçiyor. Çok can sıkıcı acilen eski sisteme dönmeli.
kesinlikle katılıyorum.eski sistemin suyu mu çıktı arkadaş,ne güzel kullanıyorduk.oyunda bi sürü sorun var,onları düzelteceklerine düzgün çalışanları bozuyorlar her güncellemede....

Back
Top Bottom