Beta 1.4.1 aklıma takılan yer.

Users who are viewing this thread

ebay

Recruit
Az önce beta notlarını okurken şöyle bir şey gördüm.
Added 160+ ladies and a few young male lords to the clans.
Fixed a bug where the player's banner was not visible before clan tier 2.
Heroes can now marry after age 45.
NPC parties now also visit neutral towns and villages to recruit and buy food
Gerçekten 160 tane lord eklenmiş olabilir mi oyuna merak ettim yoksa sayı yanlış mı?

O yüzden demedim.Oyunda adım başı biriyle karşılaşıyoruz zaten.160 tane daha eklenmesine gerek var mıydı o yüzden dedim.Artık savaştan geçilmez ortalık.
kanka random karakter oluşturma var random isim var eklerler zor birşey değil

160 tane lady var bir kaç tane genç lord var.Yani leydiler ordu kurup gezmez hepsi,büyük ihtimal kalelerde sehirlerde salonda beklerler

Last edited:
Lordlar arası evlilik gelecek o zaman. Warbandda bir kadına aşkımızı ilan ettiğimiz başka bir lordla zaman düello yapıyorduk. İnşAllah buna da gelir :smile:
Edit

Savaşçı leydilerin olması çok zorlama açıkcası Bannerlord'da. Hadi Sturgia'da 1-2 tane olsun diyelim, Khuzait'de de 1-2 tane olsun başka olması tuhaf ortaçağdan esinlenilmiş bir oyunda. İlla savaşçı kadın arıyorsanız da kılıç kardeşleri vardı.
Warband'deki sistem gayet iyiydi bu konuda; Lordların eşlerinin nerde olduğu belliydi, evlenilecek leydilerle ancak izin alabildiğimizde ya da ziyafetlerde görüşebiliyorduk (ya da gizlice :smile: ) ve diğer lordlar da leydilerle evlenebiliyordu. Bu konularda çok geride şuan Bannerlord, düzeltirler umarım tam sürüme geçmeden bunları.

Savaşçı leydilerin olması çok zorlama açıkcası Bannerlord'da. Hadi Sturgia'da 1-2 tane olsun diyelim, Khuzait'de de 1-2 tane olsun başka olması tuhaf ortaçağdan esinlenilmiş bir oyunda. İlla savaşçı kadın arıyorsanız da kılıç kardeşleri vardı.
Warband'deki sistem gayet iyiydi bu konuda; Lordların eşlerinin nerde olduğu belliydi, evlenilecek leydilerle ancak izin alabildiğimizde ya da ziyafetlerde görüşebiliyorduk (ya da gizlice :smile: ) ve diğer lordlar da leydilerle evlenebiliyordu. Bu konularda çok geride şuan Bannerlord, düzeltirler umarım tam sürüme geçmeden bunları.

Cinsiyet Eşitliliği davasına eklemişler gibi geliyor. Bencede o dönemde bu kadar kadın savaşçı olması mantıklı değil. Aynı şeyi Battlefield yapımlarında gördük.

Bence kadınlara savaşcı özelliği eklensin çocukken ona göre yetiştirilirse ordu falan yönete bilsin aynı şey erkekler içinde geçerli olmalı yani kadınlarda şans %20 erkeklerde %80 falan çok güzel olur bence hem her kadın savaşmaz sadece namlı kadınlar savaşır

Bence kadınlara savaşcı özelliği eklensin çocukken ona göre yetiştirilirse ordu falan yönete bilsin aynı şey erkekler içinde geçerli olmalı yani kadınlarda şans %20 erkeklerde %80 falan çok güzel olur bence hem her kadın savaşmaz sadece namlı kadınlar savaşır
Kültür konuşuyor dostum ordada işte yani Sturgia ve Kuzait var kadın savaşçı olabilcek krallıklar gerisi kalanın kültüründe öyle birşey yok.

Last edited:
Kültür konuşuyor dostum ordada işte yani Sturgia ve Kuzait var kadın savaşçı olabilcek krallıklar gerisi kalanın kültüründe öyle birşey yok.
Kültür diyorsunuzda İmparatorluğun başında bir kadın var ve gayet orduda kuruyor hocam bu nasıl çelişkidir

Back
Top Bottom