Hier is altijd ruimte op de oll ts, we kunne alle kanalen gebruiken :O
Tarias Sergeant Knight 2012-01-18 #82 Op voip.arrakis-net.com ts ook. Zitten wat clans en een ****zooi aan subchannels
BoomstickS3000 Baron 2012-01-18 #83 Golradir 说: Hier is altijd ruimte op de oll ts, we kunne alle kanalen gebruiken :O 点击展开... Ja, ik denk toch dat OLL beter is. Het is ook makkelijker om channels te krijgen enz. Wat is de IP?
Golradir 说: Hier is altijd ruimte op de oll ts, we kunne alle kanalen gebruiken :O 点击展开... Ja, ik denk toch dat OLL beter is. Het is ook makkelijker om channels te krijgen enz. Wat is de IP?
BoomstickS3000 Baron 2012-01-18 #85 Zondag, ong. 8 uur. TS: OLL ts? (Wat is de IP? >:I) Server: Een van de OLL servers?
Eburon Knight 2012-01-18 #91 Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie?
Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie?
Golradir Count 2012-01-18 #92 Dan blijft alleen het belgische team over, veel plezier met je 4 meatshields man!
Swordyke Master Knight 2012-01-18 #94 Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis?
Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis?
Eburon Knight 2012-01-18 #95 Swordyke 说: Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis? 点击展开... Ah ja, mooi opgemerkt. Mijn excuses.
Swordyke 说: Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis? 点击展开... Ah ja, mooi opgemerkt. Mijn excuses.
killer-blead Count 2012-01-19 #96 Ik bedenk mij net dat ik volgens mij wel kan zondag om 8 uur. Dus ik zal er zijn.
Golradir Count 2012-01-19 #97 Swordyke 说: Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis? 点击展开... Onderuitgehaald door n mede-belg en nen zwarte :O pijnlijk!
Swordyke 说: Eburon 说: Broomstick 说: ok, thanks. En de password? >:I 点击展开... Het IP, het paswoord. Wordt er een ingansgdictee gehouden als selectie? 点击展开... Buis? 点击展开... Onderuitgehaald door n mede-belg en nen zwarte :O pijnlijk!
whothaa Squire 2012-01-19 #98 Blead 说: Ik bedenk mij net dat ik volgens mij wel kan zondag om 8 uur. Dus ik zal er zijn. 点击展开... OMG
Blead 说: Ik bedenk mij net dat ik volgens mij wel kan zondag om 8 uur. Dus ik zal er zijn. 点击展开... OMG
Golradir Count 2012-01-19 #99 Broom dump maar IP en wachtwoord van de TS in de OP, zodat mensen niett hoeven te zoeken/vragen