Beklenen özellik geliyor !

Users who are viewing this thread

Warbandda Kuşatma bittikten sonra Lordun salonunda da kapışma oluyordu. Bannerlord içinde böyle olacak tı bununla ilgili foto paylasmislardı aşağıda görüldüğü üzere ne zaman eklenecek sizce bu eski özellik.

Last edited:
Demek kaldırılan özelliklerden, verilen boş vaatlerden, becerilemeyen özelliklerden bir tanesi de buymuş, vay be.

Tam sürümde bunların hepsini göreceğiz.Bunları eksik bırakmazlar bence.
İnşallah öyle olur hocam Warbandda olupta Bannerlord'da olmayan eksikler mevcut maalesef umarım çabuk gelir bu eski özellikler ekip unutursa büyük hayal kırıklığı olur.

Ne güzel dedin bak onu unutmuştum.
Bence -bildiğimden veya bu işlerden anladığımdan söylemiyorum- oyunda lordlar sürekli bir işle meşgul olmazsa oyunun dengesi bozulur diye mi yaptılar acaba? Para kasamaz, adam toplayamaz felan gibisinden, kim bilir.

Demek kaldırılan özelliklerden, verilen boş vaatlerden, becerilemeyen özelliklerden bir tanesi de buymuş, vay be.
Kardeşim ne bildin ya ne bildin de yazdın bu yorumu?? Koskoa erken erişim yazıyor oyunun her yerinde, defalarca söylendi belli özellikler zamanla eklenecek diye. Perkleri tamamladıkları gibi bu sistemi de yavaş yavaş tamamlarlar ne bu nefret öfke vallahi anlamıyorum. Tüm forum sizin gibilerle doldu, adam akıllı iki kelam edilemiyor artık.

Kardeşim ne bildin ya ne bildin de yazdın bu yorumu?? Koskoa erken erişim yazıyor oyunun her yerinde, defalarca söylendi belli özellikler zamanla eklenecek diye. Perkleri tamamladıkları gibi bu sistemi de yavaş yavaş tamamlarlar ne bu nefret öfke vallahi anlamıyorum. Tüm forum sizin gibilerle doldu, adam akıllı iki kelam edilemiyor artık.
Oyuna karşı öfke kustuğum felan yok, ayrıca halen erken erişim başlığı altında oyunu savunan kaldı mı gerçekten? Biraz gerçekçi olalım lütfen.

Oyuna karşı öfke kustuğum felan yok, ayrıca halen erken erişim başlığı altında oyunu savunan kaldı mı gerçekten? Biraz gerçekçi olalım lütfen.
Ne bekliyorsun kardeşim, cidden soruyorum ne bekliyorsun adamlardan. Ellerinde olan imkanlarla yavaş yavaş geliştiriyorlar işte oyunu daha ne istiyorsun anlamadım ki

Ne bekliyorsun kardeşim, cidden soruyorum ne bekliyorsun adamlardan. Ellerinde olan imkanlarla yavaş yavaş geliştiriyorlar işte oyunu daha ne istiyorsun anlamadım ki
Sadece bana karşı değil insanların diğer konulara yaptığı yorumlara "moyunu mötülemeyin yeter artık!" diye yorumlar yapmak yerine o insanların yaptığı gibi oyunun kötü olduğu kısımları belirtirsen oyuna daha çok destek olursun emin ol, sizin gibiler şu oyun erken erişimden çıktıktan sonra nasıl bir savunma yapacak çok merak ediyorum. Bana tekrardan saydırma burda 7 aydır ne olup bittiğini, bilen biliyor zaten. Mesajlarına da daha fazla cevap vermeyeceğim yeterince uyarı puanım bulunmakta.

Warband serisindeki gibi basit bir animasyon tarzında yapacak olsalar sorun teşkil etmezdi pek ve bence eklerlerdi.Çıktığı zaman bu konuyu tekrar konuşuruz.Benim düşüncem daha kapsamlı olacak bunlar her şekilde.Bekleyip göreceğiz sadece ağır ilerliyor. (Bana göre)

Sadece bana karşı değil insanların diğer konulara yaptığı yorumlara "moyunu mötülemeyin yeter artık!" diye yorumlar yapmak yerine o insanların yaptığı gibi oyunun kötü olduğu kısımları belirtirsen oyuna daha çok destek olursun emin ol, sizin gibiler şu oyun erken erişimden çıktıktan sonra nasıl bir savunma yapacak çok merak ediyorum. Bana tekrardan saydırma burda 7 aydır ne olup bittiğini, bilen biliyor zaten. Mesajlarına da daha fazla cevap vermeyeceğim yeterince uyarı puanım bulunmakta.
Reis bak benim derdim ne sadece seninle ne de oyunun geliştirilip geliştirilmemesiyle. Ben artık şahsen forumun genl halinden sıkıldım. Her konuda sen gibi 10 tane adam var sürekli oyuna çamur atan. Kötüleyip haha hihi diye dalga geçen. Sağda solda bu mızmızlanmaları görmekten bıktım. Siz biraz duruluncaya kadar da cevap vereceğim erken erişim olsun olmasın ben bu oyunu savunacağım.

Reis bak benim derdim ne sadece seninle ne de oyunun geliştirilip geliştirilmemesiyle. Ben artık şahsen forumun genl halinden sıkıldım. Her konuda sen gibi 10 tane adam var sürekli oyuna çamur atan. Kötüleyip haha hihi diye dalga geçen. Sağda solda bu mızmızlanmaları görmekten bıktım. Siz biraz duruluncaya kadar da cevap vereceğim erken erişim olsun olmasın ben bu oyunu savunacağım.
Dalga geçmiyorum. Ben burada bu oyunun kötü olmasından dolayı hoşnut değilim, ben de isterim iyi olmasını yoksa neden burada zamanımı harcayayım? Amacım "ulan şuna bak bunu bile becerememiş beceriksizler haahah" gibisinden saçmalıklar yapmak değil. Yeri geldiğinde de elimden geldiği kadar tavsiye veriyorum.

Evlilik, ziyafet, kale de direniş gibi özellikleri eklemeden geçmezler diye düşünüyorum. Ama biraz beklemek gerekecek gibi.
Evlilik şuanki haliyle kalacak gibi görünüyor; pek çok oyuncu Warband'deki sistemin daha gelişmiş halini beklerken şuanki halinin çıkması yeterince üzücüydü zaten ve böyle kalacağa benziyor malesef. Ziyafetin gelme ihtimali de oldukça düşük; Warband'deki pek çok özelliğin gelmeyeceğini veya çok sınırlı sayıdakilerin gelebileceğini söylemişti bir geliştirici, o yüzden bu konuda da pek beklentiniz olmasın.

Kale direnişi gelecektir büyük ihtimal fakat kale-şehirlerde 2. kapılar vs. var, oralara kadar kuşatma sırasında savaşın devam etmesi gerekirdi örneğin en azından beklenti buydu ama bu da şuan yok oyunda ve gelmeyebilir.

Yapay zeka konusunda (kuşatma için) şunu söyleyeyim. 2016'da kuşatma sırasında duvarlar düşüp ana kapı kırılmaya yaklaşınca askerler gayet güzel geri çekiliyordu iç kaleye, hatta üzerlerine gelen olursa onları öldürüp öyle geri çekiliyorlardı, şuanki yapay zekanın nasıl "geri çekildiği"ni herkes biliyor sanırım.

Son olarak verilen tepkilerin büyük çoğunluğu, önceden gayet güzel görünen sistemlerin/mekaniklerin vb. oyunun mevcut halinde oldukça geriye gitmiş veya tamamen yok olmuş olmasından kaynaklı; en azından benim eleştirilerimin temel sebebi bu. Oyun daha EA'da, tam sürümde bunlar eklenecektir diye düşünenler olabilir ama EA sürecinin pek de sağlıklı işlemediği de ortada ne yazık ki.

Back
Top Bottom