Bedava ülke kurdum ?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar geçen başıma tuhaf bir olay geldi. Oyunda bi hayli zaman geçirdim, ordu para ekipman nam vs kasıp aserai'ye lord olmaya çalıştım. Bunun için krala gittim ama seçenek pasifti (klan seviyesi ytersizmiş). Her neyse bende konuşma penceresinde seçeneklere bakarken birşeylerin takas edildiğini gördüm. Ordan asarai kralının bi şehrini isteyip karşılığında bütün atlarımı verdim (katır binek atı çöl atı vs toplasan 40-50 at anca var). Tabi benim beklentim nasıl olsa kabul etmez, bakalım reddederken ne süylüyor filandı. Ama adam seve seve teklifi kabul edip şehri bana verdi. İçinde 300 küsür asker var. Şehir artı 4 tane köyü benim oldu. Bütün asker masrafını çıkarınca günlük 1 k ner karım kalıyor. İşin kötüsü kimse ile diploması vs yapamıyorum. Ama bedavaya şehir almak tuhafıma geldi.

Aserayların diplomasi ticaret takas anlayışı beni bitiriyor. Çok ucuza ikna oluyo herifler. Ama bu kadarı hata olabilir :grin:

Edit: Krallık kurmak için ana görevi yapman lazım.

Aserayların diplomasi ticaret takas anlayışı beni bitiriyor. Çok ucuza ikna oluyo herifler. Ama bu kadarı hata olabilir :grin:

Edit: Krallık kurmak için ana görevi yapman lazım.
Evet görev lazım biliyorum hocam. Ama şu an kendime ait şehrim var. Kimseye bağlı değilim tuhaf bişey oldu. Gerçi sildim o kaydı. O kadar kolay şehir almak hoşuma gitmedi :grin:

Back
Top Bottom