Bayrakları neden böyle oldu?

Users who are viewing this thread

Aperox

Recruit
Dün kaydettim oyunu çıktım bugün girdiğimde Kuzait / Urkhunait klanına ait herkes bu bayrağı taşıyor oyunun bi hikayesine göre mi bayrakları değişti yoksa bu bir hata mı anlayamadım?

wYdMwY8.png

BMQoczz.png

aF7UhS4.png

Büyük ihtimal o bayrağın dosyası bir yüz dosyasıyla karışmış, dosya bütünlüğünü doğrularsan düzelecektir.
Edit:

Evet, moddan da olabilir, ama eğer bayrak dosyalarını etkileyen bir mod kullandıysa.
Warband de de oluyordu bu. Tüm gökyüzü bu tip oluyordu bi anda yüreğim ağzıma gelmişti zamanında

Mod tetikliyor ama bir rivayete göre de bannerlord cini musallat olmuş olabilir. Cini çıkartmak için sahte hocalara kanmayın mutlaka yetkililerden yardım isteyin.

Benzer şey bende de oldu. Mod yüklü değil. (Hangisi daha korkunç sizce?)
Edit: Dosyaları doğrulayınca düzeldi.
b1t77f5.png

Edit 2: Doğruladıktan sonra tekrar girdim bu sefer de başka bir taraf bozuldu. ( Tekrar doğruluyorum.)

cts29i6.png

Last edited:
Warband de de oluyordu bu. Tüm gökyüzü bu tip oluyordu bi anda yüreğim ağzıma gelmişti zamanında
Aynen o da ürkütücü, Allah'tan küçük yaşta görmedim ben onu :grin: .
Merhaba, cevaplarınız için teşekkür ederim ama mod kullanmıyorum. Dosyaları doğruladığımda düzeldi teşekkürler @CeyXiong
Rica ederim, ne demek. :smile: Yardımımız dokunduysa ne mutlu!
Benzer şey bende de oldu. Mod yüklü değil. (Hangisi daha korkunç sizce?)
b1t77f5.png
Bu daha korkunç bence :grin: . Mod yüklü değilse dosyalardandır, bir doğrulama yaparsan sende de düzelecektir sorun dostum.

Ben anlamadım bu işi. 3. kez dosya doğruluyorum. Her defasında bir yer düzelip başka bir yer bozuluyor.
Not: Şaka yapmıyorum.
phkfr76.png

Edit: Ne kadar doğrulasam da fayda etmiyor. Başka yerler bozuluyor bu seferde.
pt8yz50.png

Edit: 7 yada 8 kere oyunu doğrulattıktan sonra düzeldi. (Daha kolay yolunu bulan varsa haber etsin.) İyi savaşlar.

Last edited:
qbod7ax.png

Aklımı aldın sen ver geri nolur nolur. Yardım et yarab sen gözleri boncuk boncuk
Savaş oyunu mu oynuyorum yoksa korku oyunu mu belli değil. Jump scare çıkıyor oyunda yav.
Gece 12 de çıktı bir anda.
Adminlerden yardım edecek yok mu? Böyle garip garip şeyler musallat oldu. Dua felan okuyun.
Kodları Abdest alıp yazın. :grin:
@MArdA TaleWorlds Bunun çözümü felan var mı?

qbod7ax.png

Aklımı aldın sen ver geri nolur nolur. Yardım et yarab sen gözleri boncuk boncuk
Savaş oyunu mu oynuyorum yoksa korku oyunu mu belli değil. Jump scare çıkıyor oyunda yav.
Gece 12 de çıktı bir anda.
Adminlerden yardım edecek yok mu? Böyle garip garip şeyler musallat oldu. Dua felan okuyun.
Kodları Abdest alıp yazın. :grin:
@MArdA TaleWorlds Bunun çözümü felan var mı?
ahahahah çok iyi ya :grin:

Back
Top Bottom