Battlefield: Hardline

Users who are viewing this thread

battlefield-hardline-30969-1920x1080.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=Iu1I_Supvc8​

Sadece sınırlı sayıda oyuncu alınacak Kapalı Beta'ya buradan kaydolabilirsiniz: http://battlelog.battlefield.com/bfh/promo/bfh/

http://tr.ign.com/news/1698/e3-2014-battlefield-hardline-betasi-bugun-basladi said:
Xbox One, 360 ve PS3 oyuncuları da Battlefield Hardline eğlencesinden ayrı kalmayacak. Beta sitesinde bu platformlardan birini seçtiğinizde, Hardline 21 Ekim’de çıktığında birkaç güzel şeye sahip olabilecek. Bunlardan bazıları şöyle:

- Battlefield Hardline’da kullanmak üzere silah kamuflajı ve kılıfı
- Battlefield Hardline’da kullanmak üzere silah dürbünü
- İlave Battlefield Hardline içeriği
- Battlefield 4’de kullanmak üzere özgün asker künyesi

Hardline’ın yapımcısı Steve Papoutsis’in blog sayfasına gönderdiği bir posta  göre beta, tırmanma çengelleri ve gökdelenler arası halata tutunup kayma aletleri gibi yeni aygıtlar içeriyor. Ayrıca, sokaklarda süren savaşın yönünü değiştirecek  göz yaşartıcı gaz ve gaz maskeleriniz olacak.

“Oyuna, baseball sopası ve cop gibi eğlenceli yeni yakın dövüş silahları ekledik. Ayrıca, multiplayera, polis ve suçlu kurgusuna daha çok uyan sorgu adında yeni bir mekanik ekledik,” diye açıklıyor Papoutsis.

Betaya dahil olacak oyuncular, iki yeni oyun modu olan Heist ve Blood Money’de High Tension haritası üzerinde oynayacak.

Betaya ek olarak, Papoutsis, tipik shooter’a daha fazla bir kişisel deneyim katacak Battlefield Hardline’ın single-player campaign’ından bahsetti. İnandırıcı karakterlerle derin bir hikayeye sahip olacak oyun, bir suç dramasının yüksek üretim değerini ortaya koyuyor.

Her sene yeni bir BF döngüsüne giriyor gibi seri. Hadi bakalım ne olacak bakacağız. Yukardaki oynayış videosunu mutlaka izleyin. Görsel açıdan bana tamamen Battlefield 4 gibi geldi. Ama oynayış ilerledikçe biraz biraz yanıldığımı anladım diyebilirim. Sadece birkaç yeni silah, araç ve haritadan ibaret değil. Yani videonun başlarında "ee bunu bf4'e dlc diye çıkarsalar olurmuş" diyebilirsiniz ama unutturuyor bunu.

Betaya kaydolanların listesini da alayım şimdiden, beraber oynarız.

Close Beta Oyuncuları:

- Cioss
- Mertcan_tr
- Voyant

Eğer doğru düzgün birşeyler becerirlerse Polisiye oyun türünün kralı olur bu oyun. Yani hiç oynamadım ama Payday gibi soygun yapma ya da APBdeki gibi polislik yapma felan vız kalacak bunun yanında.

Bekletiyorlar 9undan sonra kaydolanları. Liste kabarmış anlaşılan. Seçip seçip mail atacaklar muhtemelen. Burada bf 3 ve 4ü çok oynayanları seçerler öncelikle, sanırım.

Ben kaydoldum betaya fakat originde hiç orjinal oyunum olmadığı için bana çıkacağını sanmıyorum.
Bf3'ü çok sevdim, bf4'ün de open betasını oynamıştım. Bunu da sabırsızlıkla bekliyorum. Güzele benziyor.

Daha 3'ü kaldırmıyor pc. Bunu kaldırsın camdan atlarım  :lol: Ücreti nasıl olur ?

Yok, ayın 9una kadar kaydolana vermişler direk. Sayı arttığı için kalanları seçip vericekler. Gladiatorun dediği gibi daha çok aktif oyuncuları seçerler gibi. Şans meselesi.

@Klai, her zamanki gibi olur fiyatı. Önsipariş fiyatı 60 euro şu an. Deluxe paketi 70 euro, içinde oyunluk bazı ilaveler var. Oyun çıktığında Türkiyede 120-150 TLden aşağı olmaz. EA bu.

Ben oyunu beğendim aslında.Öyle her yıl çıkartılan ve öncekinden pek farkı olmayan oyunlar gibi değil.Baştan sonra yeni bir oyun yapmışlar.Zaten Bad Company 2 ile Battlefield 3 arasındaki grafik farkı kadar birşey göremeyiz şimdilik.E daha iyisi de olmadığına göre,kendileriyle yarışıyorlar.Tema değişmiş,Polisiye temalı olmuş ve "Suçlular-Polisler" olayını iyi yansıtmışlar.Fizik motoru her zamankinden daha iyi gözüküyor.Araç kullanımı çok daha ön planda ve oyuna hareket gelmiş.Hareketin sebebi hem "malı al-kaç" olayının olması hemde şehirde geçmesi.Tank falan pek göremedim oyunda ama vardır muhtemelen.Dediğim gibi ben oyunu beğendim ama babam benim kadar beğenemedi.En azından yeni oyun için erken olduğunu,daha BF4'ün zamanının dolmadığını düşünüyor.Daha doğrusu düşünüyordu.Ama sonradan fikri tamamen değişti.Vidyoyu izlemeden konuşmuş ihtiyar.
Fakat,onu haritalar konusunda asla vazgeçiremezsiniz.İllaki büyük harita olacak,atlayacak tankına patlatacak etrafı,birde engineer olucak tank zarar gördükçe tamir edecek.Olmadı keskin nişancı olup uzaktan milleti avlayacak.Yakın savaşı sevmiyor.(çaktırmayın beceremiyor)
Forum hesabı var ama girmiyor neyseki :smile:

BF5 öncesi hazırlık gibi birşey bence de. Şu an yapılabilecek en iyi grafik budur zaten. Frostbite 4.0 üzerinde gizli gizli çalışıyorlarsa bilemiyorum. Ama Frostbite 2 ile 3 arasındaki fark bile çok fenaydı. 4ün resmen devrim gibi birşey olması gerek. Şimdi yapılacak motorlarda mümkün değil o.

Betaya kaydolursam oynarım ben. Yoksa pek para vereceğimi düşünmüyorum. SW Battlefront'a ayıracam parayı.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
BF5 öncesi hazırlık gibi birşey bence de. Şu an yapılabilecek en iyi grafik budur zaten. Frostbite 4.0 üzerinde gizli gizli çalışıyorlarsa bilemiyorum. Ama Frostbite 2 ile 3 arasındaki fark bile çok fenaydı. 4ün resmen devrim gibi birşey olması gerek. Şimdi yapılacak motorlarda mümkün değil o.

Betaya kaydolursam oynarım ben. Yoksa pek para vereceğimi düşünmüyorum. SW Battlefront'a ayıracam parayı.

Aynen, FB3 üstüne yeni bir grafik yapmak ve BF4' ten sonra modern savaşa yeni modlar silahlar vs getirmek DICE'ın zamanını alırdı. Zaten bu oyunu DICE' ın yapmamasından anlaşılıyor.

BF5 te Amerika-Rus savaşı değil de Avrupa Devletleri arasında gerçekleşecek bir savaşı bekliyorum. Az da olsa farklılık yaratır ve tanıdık yerlerde oynayabiliriz.(Eyfel Kulesi' nin yıkıldığı bir Paris haritası mesela...)

@Mertcan_TR, Call of Duty Modern Warfare 3 oynayabilirsin.. İstediğin orada var..

Sürekli yeni birşey çıkaran oyundan korkacaksın.. İleride bakalım ne olucak bence klasik kötüleşecek.. Sadece adına satar bence.

Ben en çok şu kanca atma-takma olayına merak sardım. İstediğin yere tırmanmanı sağlıyor yahu. Tabi ki mesafesi vs vardır ama çok kullanışlı birşey bence.

Miraak said:
@Mertcan_TR, Call of Duty Modern Warfare 3 oynayabilirsin.. İstediğin orada var..

Sürekli yeni birşey çıkaran oyundan korkacaksın.. İleride bakalım ne olucak bence klasik kötüleşecek.. Sadece adına satar bence.
Senin dediğin Call of Duty'ye oldu zaten.Ama yeni birşey çıkarmasından değil.Çıkarmamasından.

Miraak said:

Multiplayer' dan bahsediyorum.

Bazı konularda haklılar.Fakat oyunun hiç yenilik getirmediğini ve hep aynı şeyi sunduğunu söylemeleri yanlış.Hangi beta incelemesine baksam ana oyuna söylenmeyecek şeyleri daha betada söylemişler.Tamam,BF4'de buglar, hatalar ve beraberinde getirdiği patch sorunları olabilir ama bunun DİCE'la o kadar alakası yok ki.EA aceleye getirdi işi.Hani CoD gibi bütün yıl yatıp haybeye bir oyun sallamıyorlar piyasaya.Ha evet Hardline biraz sallama olacak gibi gözüküyor ama bunun sebebi hem oyunun erken çıkması,hemde BF4'teki sorunların beraberinde gelebileceği korkusu (ki bencede gelebilir) ve biraz da ağır eleştiri.
Yani bu lafları hiçbir CoD oyunu için söylemediler.Ne Merlin'in Kazanı'nda CoD için böyle eleştiriler okudum gördüm,nede başka sitelerde.Kaldı ki CoD'un teknik açıdan Battlefield'dan daha iyi olması gerekir.Ekibi daha fazla,parası daha fazla,oyuncusu,fanları çok daha fazla.E eski de.Ona rağmen bu oyuna bu kadar yüklenmeleri ağır kaçıyor.Eğer harbi Battlefield oyuncusuysan,azcık da kendine harcayabileceğin paran varsa bu tür aksiliklere karşı bi anlayış göstermelisin.Ama bunlar daha betadan başladılar b*k atmaya.İşi iyi takip eden biri BF serisinin nereden nereye geldiğini görür.

Back
Top Bottom