Battlefield 3 MP Platform[Gelin Beraber Oynayalım]

Users who are viewing this thread

Kesinlikle BF3 e premium da almanı öneririm. Bir ton harita, bir ton araç, bir ton silah geliyor.
Standart haritaları oynamıyorum bile ben premium hala eğlenceli. Üstelik premium maplerde free alanlar da yok ,düzgün squad

http://bf3stats.com/
http://bf4stats.com/

Kemik kitlesi 2 yıldır azalmıyor ama BF4 çok daha kalabalık bence. 25 liraya falan alınıyor oyun elinde yoksa.

ErkutErdem said:
Geçenlerde oynamaya başladım. Serverlar dolu hala. 12tl falan Premium varmış almayı düşünüyorum hala oynayan forumdaş var mıdır?

Forumda yaklaşık iki yıldır ileti atmıyordum. Her mevsim bir defa girip her şeyi okunmuş yapıp çıkıyordum. Ama dayanamadım Erkut sana. Dostum BF 3 kapüşonlu polarım vardı o eskidi BF 3 kitlesi hala yaşıyor mu ? BF 1'de Seddülbahir'a giriyorum çok az çıkıyorum ben.  :neutral:

Neden bilmiyorum ama BF3 bana daha bir hitap ediyor sanki. BF4'de makinenin Pompeii kalıntılarına dönmesi de ayrı bir etken.

Bf 3 ucuz bayağı.Zaten eskidi artık.Ben beleşken indirmiştim.

3'ü bırakalı çok oldu. Geçen sene galiba nostalji furyasına kapılıp indirmiştim de oynayacak yer zor bulmuştum. Girdiğim maçların yarısında da hileci doluydu uçan aimbotlu LAVler falan vardı. Sonra 4 ve 1'e de sıçradı hileciler. Şimdi her multiplayer oyun hileci dolu herkes evde diye.

3'ü bırakalı çok oldu. Geçen sene galiba nostalji furyasına kapılıp indirmiştim de oynayacak yer zor bulmuştum. Girdiğim maçların yarısında da hileci doluydu uçan aimbotlu LAVler falan vardı. Sonra 4 ve 1'e de sıçradı hileciler. Şimdi her multiplayer oyun hileci dolu herkes evde diye.
Cios biz kuzenle gta 5 aldık her yer hileci dolu herif god mod açmış, beni admin gibi istediği yere spawnlıyor 8000 level olmuş falan saçma sapan şeyler Rockstar perma ban atmıyormuş hesaplara sadece sıfırlayıp bırakıyormuş o yüzden sanırım. Cs go hileden geçilmiyor, mevlana falan yok ama belli yani wh var adamda artık gizlemiyorlar da bam bam duvardan çıkıp vuruyor VAC ayakta uyuyor. Bak şaka yapmıyorum eğer hile yapan kişinin yanına gerçek hayatta tam hile yaptığı anda spawn olma gibi bir özel gücüm olsaydı, o hile yaparken zevkten merzifon eşeği gibi sırıtan hilecinin kafasıyla monitörde yeni bir katman yaratırım, hatta hırsımı alamazsam klavyeyi makatına duhül edebilirim.

Back
Top Bottom