Battlefield 1942 Platformu - Oyun şu an beleş kaçırmayın!

Users who are viewing this thread

Gemi hareket ederken düşme tehlikesi var bir de normal yürüyemiyorsun.

İlk baş dediğin, sayfanın ilk iletisi ise o farklı. O zamanlar 1942 originde yoktu. Şimdi origin daha avantajlı yani. Kaç yıllık ileti o hem. :razz:

Battlefield'ın 10. yılı anısına bedava olmuştu. O arada origine ekleyenlerde kaldı. Aynı geçen bf3ün olduğu gibi.

Ki ben de o zaman kaçırmadım. CDden yüklemekten bıkmıştım. Ne güzel hesapta duruyor böylece. Genişletme paketlerini yine manuel yüklüyorum ama cdden. :sad:

Tamam o benimki de. 4 cd var. Steam zaten hiçbir şekilde yok.

İlk iki cd ana oyundu. Diğer ikisi de ek paketler. Origine ekleyince ilk iki cdye gerek kalmadı yani. Direk indir gelsin. CDyi kaybetme derdi de yok.

Keşke o kutudaki keyleri origine girebilme imkanımız olsaydı. :sad: Yok malesef.

Beyler Oyun türü Battle Field 2 deki gibimi yani sınıfları seçebiliyomuyuz ? Bende indireyim bari

Hadii e oyun Originde yok. la bu 3 yıllık postmuş  :lol: neyse nerden ulaşabiliriz bu oyuna  ?

Ripper said:
Beyler Oyun türü Battle Field 2 deki gibimi yani sınıfları seçebiliyomuyuz ? Bende indireyim bari

Hadii e oyun Originde yok. la bu 3 yıllık postmuş  :lol: neyse nerden ulaşabiliriz bu oyuna  ?
Aynı,total supremacy-domination işte, baselere saldırıp bayrak indiriyorsun.

Şu an D&R'de 9.99, birçok online platformda da ucuza bulabilirsin. Origin işini bilmiyorum kullanmadığımdan.

Back
Top Bottom