BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

NZzLYX.jpg

Ayrıca şehir ve köylerden günde en fazla 1 olmak üzere ilişki artması olabiliyor.

Şehir ve kale için 2, köy için 1 puan harcıyorsunuz. Uluslarla ilişki 1 puana 1 ilişki(Ama -10 ile 10 arasında olmalı ilişkiniz.), 1 beceri için 5 puan, 1 özellik için 3 puan ve bilek güreşinde çıkan bir destek tuşu için 5 puan.

@α Soft Aurora
Onlar başka güncellemeye kalabilir. Yalnız elimizdeki sistem bir nevi oyun içi alım-satım.

Fikirleriniz için teşekkürler. Başka fikriniz varsa da yazın.

Modun işi sanırım bir hafta daha sürer. Yeni sürümü haftaya çıkarmaya çalışacağım. Senaryoda pek ilerleme olmasa da daha rahat oynanabilir ve daha hareketli bir sürüm olacağını düşünüyorum.

Tam Ramazan Ayı'nda oynamalık mod. O orucun hissiyatını unutturur o denli zevkli. Emeğine sağlık ya cidden Warband için de çıkmış olsaydı tadından yenmezdi.

Hasan Ağa görevleri bittikten sonra Muhtar gazı kara gürz hakkında konuşmaya geldiğinde oyun tıkanıyor. Muhtar Battal Malkoç ile konuş istersen diyor ve orda devam edilmiyor. Oyun donmuyor ama diyalog geçilmiyor

Modun yeni sürümü(2.2) az bir ihtimalle bu hafta çıkabilir arkadaşlar. Bazıları binlerce satır kod olmak üzere 100'e yakın değişklik oldu. O yüzden 2.1 yerine 2.2 demeyi uygun görüyorum.

Önemli değişiklikler: Senaryonun kolaylaşması. "Ustalıklar" adında yeni bir sistem kurulması. "Muharebe" modunun geliştirilmesi ve bazı önemli hataların düzeltilmesi.

Tüfekçi Başı said:
Modun yeni sürümü(2.2) az bir ihtimalle bu hafta çıkabilir arkadaşlar. Bazıları binlerce satır kod olmak üzere 100'e yakın değişklik oldu. O yüzden 2.1 yerine 2.2 demeyi uygun görüyorum.

Önemli değişiklikler: Senaryonun kolaylaşması. "Ustalıklar" adında yeni bir sistem kurulması. "Muharebe" modunun geliştirilmesi ve bazı önemli hataların düzeltilmesi.
Merakla bekliyorum.  :smile:

Bu arada sahnelerde emirleri açınca ekranda çıkan fare hatası düzeldi.

Ayrıca bütün akrobatik hareketleri sadece fare ile kontrol edebileceksiniz. Tabi isterseniz tuşlarla da kontrol edebileceksiniz.

Farenin ek tuşları ile hareketi seçip orta tuşuna basarak hareketi yapabileceksiniz.

Çelik aynası getir görevinde takıldım, Gizli Birlik Nişancıları esir alınmıştı, grubum full dolu olduğu için alamadım yanıma ve şimdi adamları bulamıyorum help plox

Ben de tam hatırlamıyorum ama 2.08 yeterli olması lazım. Olmazsa 205 üstüne 2.08 kurarsınız.

Başka bir Gizli Birlik Nişamncısı grubu bulabilirsin haritada.

2.2 sürümü tam sürüm gelecek bu arada.

Tam olarak açıklayabilir misin?

Anladığım kadarıyla sürümler arasında öyle bir durum yok. Oynamakta sıkıntı olmaz.

Yeni çıkacak sürümü de bekleyebilirsin. Fazla kalmadı.

Tüfekçi Başı said:
Yeni çıkacak sürümü de bekleyebilirsin. Fazla kalmadı.
Beklerim sıkıntı olmaz ama, yinede birazcık oynayayım :grin:.

Tüfekçi Başı said:
Tam olarak açıklayabilir misin?
Mesela 'Adrenalin' özelliği "modun bu sürümüne kapalıdır" diyor. Benim sürüm mü eski, kuramadım mı anlamadım.

Arayüzü bozmamak için bazı özellikleri açmadım ama ekledim. Sürekli arayüz yapmaktansa böylesi daha iyiydi. O özellikler bir süre daha kapalı kalacaktır ve muhtemelen tek tek açılır. Çünkü bir özelllik ekliyorsanız altını doldurmalısınız. Bu arada açılmayan özellikleri değiştirebiliriz. Benim aklıma gelenler bunlardı.

Yani normal öyle olması.

Back
Top Bottom