BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

De Clermont said:
Turkish Cavalry said:
Bence onlar tatar akıncısı olarak kalsın ve tatar veya türk kökenli isek bize saldırmasın. Daha kalabalık gruplar (35-40) halinde avrupa rus köylerini, kazak köylerini falan yağmaya gitsinler. Hatta bunla ilgili bir görev ekleyebilirsin, tatar akınıcısı lideri falan olabiliriz.
Doğru.Birde onların Kırım Hanlığı'nın belirli bölgelerinde kampları olabilir ve oralarda görev ve asker alabiliriz.Hatta yağmalarına bile katılmak hoş olurdu.

Bir şeyler ayarlamaya çalışırım. Şu mesajı tekrar alıntılayabilirm.

Tüfekçi Başı said:
Elimden geleni yapmaya çalışırım. Ama bu sürüm için söz vermeyeyim. Bazı şeyler değişti zaten.

Şimdiki öncelik modun hatalarını gidermek, eksik yerlere kodları eklemek, fazla kodları olabildiğince temizlemek.

Aklınıza gelen şeyleri yazın mod çıkmadan.

De Clermont said:
Turkish Cavalry said:
Bence onlar tatar akıncısı olarak kalsın ve tatar veya türk kökenli isek bize saldırmasın. Daha kalabalık gruplar (35-40) halinde avrupa rus köylerini, kazak köylerini falan yağmaya gitsinler. Hatta bunla ilgili bir görev ekleyebilirsin, tatar akınıcısı lideri falan olabiliriz.
Doğru.Birde onların Kırım Hanlığı'nın belirli bölgelerinde kampları olabilir ve oralarda görev ve asker alabiliriz.Hatta yağmalarına bile katılmak hoş olurdu.
Çok fazla istek veriyorsunuz hocam. Tüfekçi tek başına. Hem temmuzda çıkmasını istiyoruz. Bu sürümde zor olur. Olrsa da temmuzda çıkmaz. Temmuz da çıksın da başka bir şey istemiyorum.

Pençe yetişir mi bilmiyorum. Ama eklemeye çalışırım. Bazı sürprizlerim vardı. Yalnız bunlar yetişmeyecek heralde bu sürüme. Yine de kısmen hazır.

Şimdi modu düzenlemeye çalışıyorum. Eksikler, hatalar bunları halletmeye çalışıyorum.

Ağustosa sarkabilir.  :roll:

Bu önemli bir mesaj. O yüzden 2 tane üst üste yazacağım.

P3RUN, düşünceli tavrın benim mutlu etti. Teşekkür ederim bunun için, ama arkadaşlar, modda bir şey görmek isterseniz söyleyin mutlaka.

Şimdi modun hatalarını düzeltip eksiklerini kapama aşamasındayım. Bazı kodları bazı yerlere enjekte ediyorum denebilir.

Yani genel bir toparlama yapıyorum, çıkmadan önce.

Tabi önerileri de alıyorum.

Tüfekçi Başı said:
Bu önemli bir mesaj. O yüzden 2 tane üst üste yazacağım.

P3RUN, düşünceli tavrın benim mutlu etti. Teşekkür ederim bunun için, ama arkadaşlar, modda bir şey görmek isterseniz söyleyin mutlaka.
E o zaman ilk tester benim :grin: Şaka bi yana gerçekten fazla mükemmeliyetçisiniz. Bu kadar mükemmeliyetçilik insan sağlına zararları. Daha erken paylaşırsanız mesela alpha modunda bizde hataları bulup size daha fazla hatayı iletebiliriz. Atalarımız bile demiş ki ''Bir elin nesi var iki elin sesi var.''

Mükemmelliyetçilik değil, siz söyleyin ben imkanım olursa ekleyeyim. :smile:

Erken çıkmasını pek beklemeyin. Çıktığınızda elinizde daha düzgün bir mod olsun. Ağustosa sarkabilir.

Bu arada mod 2 bölüme ayrılmış durumda. Biri Battal Gazi senaryosu, diğeri normal yükseltilmiş WFaS. Battal Gazi senaryolu olan beta, normal yükseltilmiş WFaS olan ise alfa seviyesinde diyebilirim.

Boşver ya sen Temmuzda çıkarmayı pek kafana takma,Ağustosta da olabilir.Sen modu yap biz ne zaman çıkartırsan oynarız.

De Clermont said:
Boşver ya sen Temmuzda çıkarmayı pek kafana takma,Ağustosta da olabilir.Sen modu yap biz ne zaman çıkartırsan oynarız.

O zaman TW'ten farkım kalmaz. Çünkü bir sınır koyamıyorsunuz. Yapabilecekleriniz çok fazla. Sürekli uzuyor. En iyisi tarih verip yetiştirmeye çalışmak belli bir noktadan sonra.

De Clermont said:
Oynarız da daha erken çıksa daha iyi olmaz mı? :grin:

P3RUN said:
De Clermont said:
Kanka sen de hem Tüfekçiye çok yükleniyoruz diyorsun hem de daha erken çıkmasını istiyorsun. :lol:

De Clermont said:
P3RUN said:
De Clermont said:
Kanka sen de hem Tüfekçiye çok yükleniyoruz diyorsun hem de daha erken çıkmasını istiyorsun. :lol:
Benim istediğim hatalarıyla çıksın ama alpha çıksın. Hataları biz söyliyelim. Benim istediğim bu :grin:

Yapabilir misin bilmiyorum ama nida atma ekleyebilirsin, 30 düşman kestikçe bir nida yüklenir. Her nida canı %30 doldurur. Bu sayede hileye gerek kalmaz. Nida olarak da cüneyt arkının battal gazi ve kara murat filmlerinde ki bağırma seslerini kullanırsan tadından yenmez.

Back
Top Bottom