BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

Sağolun arkadaşlar. Özellikle GrandTÜRK'teki kardeşlerim bu modu çıktığı anda size armağan edeceğim. GrandTÜRK olmasa bir mod çıkarmazdım açıkçası. Tabi şimdi iş biraz daha genişledi. MaB ailesine de bir katkımız olsun.

Helal be kaan  Taleworlds ün 2 yıldır yapamadığını kendi başına yapabiliyorsun yalnız değilsin 100 kişilik wfas GrandTURK yanında sadece istediğini söylemen yeterli bu arada o silahlar ve çizimleri ne öyle bayıldım elemanın biri topuz başlı baltayı sormuş ya senin cevabına yıkıldım hahahahhahaah
dur yazayım

redstone diye bir eleman yazmış bunu senin cevap şahane: Başarılar. Baltanın başında neden gülle var anlamadım.
Tüfekçibaşı:Teşekkürler. Aslında onu kimse çözebilmiş değil. :smile:

eleman filmi izlememiş anlaşıldı sorduğu sorudan

Ayrıca burdan bütün Grandlara sesleniyorum bu mod çıkar çıkmaz herkes oynayacak abinize destek olun sahip çıkın.
Şevket ne yaptıysam forum ahalisinin paylaştığı bilgilerle sağolsunlar. İnşallah daha da iyisi olacak.
Grandlar için oynaması daha keyifli olacağı kesin. :smile:
Baltanın dışında bir ayrıntı daha var. Bakalım ilk kim görecek. :smile:

kolay gelsin kaan abi sabırsızlıkla bekilyorum  :grin:
Barışcım teşekkürler desteğin için. :smile:

Başarılar Kaan abi.Artık nete her baktığımda bannerlord sayfasıyla birlikte bakacağım yer belli :smile:
Ertucum teşekkürler. Banner Lord ile yarışacağız artık. :grin:

Donjuan_dejavu said:
Helal be kaan  Taleworlds ün 2 yıldır yapamadığını kendi başına yapabiliyorsun yalnız değilsin 100 kişilik wfas GrandTURK yanında sadece istediğini söylemen yeterli bu arada o silahlar ve çizimleri ne öyle bayıldım elemanın biri topuz başlı baltayı sormuş ya senin cevabına yıkıldım hahahahhahaah
dur yazayım

redstone diye bir eleman yazmış bunu senin cevap şahane: Başarılar. Baltanın başında neden gülle var anlamadım.

Ayrıca burdan bütün Grandlara sesleniyorum bu mod çıkar çıkmaz herkes oynayacak abinize destek olun sahip çıkın.
Lan çok zeki arkadaş. Bunun neresi komik?  Filminde izledim ve hala baltanın başındaki gülleri anlamadım ki gördüğüm kadarıyla kimse anlamamış. Madem izlesin biliyorsun, anlat da bizde öğrenelim.

i
Redstone Knight said:
Donjuan_dejavu said:
dur yazayım

Lan çok zeki arkadaş. Bunun neresi komik?  Filminde izledim ve hala salatanın başındaki gülleri anlamadım ki gördüğüm kadarıyla kimse anlamamış. Madem izlesin biliyorsun, anlat da bizde öğrenelim.
kendinden büyüklere karşı üslubunu düzelt

Henüz tasarım aşamasındaki küçük rütbeli askerlerden biri. Açıkçası kodlarda biraz tıkandığım için şu an için çok fazla uğraşamadım. Mod çıksın ya da çıkmaya yakın daha ayrıntılı konuşurum. Şimdilik resim olsun paylaşalım. :smile:

w2h52.jpg

tlgklz said:
İki Elimizde Kılıç Olacak mı? Kılıç :grin: (Kalkan + Kılıç Başka Çaresi Yok Zaten)

Elinizde Battal Gazi'nin orijinal kılıcı olacak. Zaten bu tip şeyler olaya orijinallik katar diye düşünüyorum. Kılıcı, kıtafeti, saçı gibi.

Battal'ın eli ağır olur mu? Niye olmasın. :smile:

Tabi Battal Gazi'nin kalkanı yok benim bildiğim ama filmleri daha çok araştırırım. Varsa kullandığı eklerim. Kalkan eklemek çok sıkıntılı olmaz.

Kaan çift kılıç harbiden güzel olurda patlamalı silahları nasıl yapacaksın Battal baba filmlerde hiç silah kullanmadıki :sad: hep ok kılıç mızrak at hani single player da oyun içinde Battal baba aldı piştovu diyelim doldurup ateşlemesi tuhaf kaçar biraz :smile: yada bütün patlayıcıları kaldır istersen bu da bir seçenek.

Abi neler yapıyor Battal Gazi bi silahı mı kullanamayacak. :grin:

Sırtında topla gezerse şaşırma. :grin:

Şaka bi yana doğru diyorsun. En büyük çelişkimiz bu. Aslında Battal Gazi çok daha eskilerde yaşamış. Onu artık hikayeye bir şekilde uyduracağız.

Çözüm Basit Tüm Troopların Elinden Piştovu,Tüfeği Alın Ve Ayrıca Dükkanlarda Satılmasına Engel Olun (Morgh's Editör 4Ever! Ben Yapıyordum Şahsen).

Aslında ateşli silahları ellerinden alırsak oyun Warband'a döner. Sadece ateşli silahları alsan geriye adamın zırhından yerdeki taşa kadar her şey 17. YY.a ait olacak. O kadar tutarsızlık olabilir. Onu hikaye ile düzeltiriz.

kaan senaryo ekleme ve görev ekleme olucakmı? mesela battal önceleri kılıç kullanmayı öğresin sonra ata binmeyi sonra özel kılıç ve at kazanma görevleri olabilir senaryo ise filmdeki gibi babasının intikamını alabilir malatya yı kurtarabilir yada kale fethedebilir.Fatih Sultan Mehmed in fedaisi sonuçta avrupada ajanlık yapabilir haçlı seferleri vs vs :smile:ha birde başkan eline 3-4 yada 5 ok alsa ne güzel olur be yaya gerse şöyle 4 tane millet yıkılır :smile:

Sanırım yeni görevler olacak. Onun içinden çıktım gibi.

Ben tam güçle başlatmayı düşünüyorum ama bazı şeyleri sonradan da öğrenebilir. Önemli olan güç dengesi.

Diğerleri de biraz sürpriz olsun. :smile:

Şevket hastaydım yanıt veremedim kusura bakma. Çıkış tarihi hataların giderilmesine bağlı. WFAS olunca biraz tıkanıyoruz. Kodlar sıkıntı çıkarıyor. Şu an için tarih veremiyorum.

Evet.

Bu arada MatadoR kardeşim bize Rumeli Hisarı'nı yapacak. O da heralde çok oyunculu sürümde olur. Daha ileri sürümlerde tek oyunculu haritaya da ekleyebiliriz.

Back
Top Bottom