BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

Babuş said:
Bu İlaççı Akkirman sınırları içerisinde diyor herkese sordum bilen var bilmeyen bilenler de birşey söylemiyor en sonnuda beyazıd han çağırdı umarım karşı karşıya gelmeyiz dedi sora bir şey olmuyor ne yapacağım?
11 kiśilik bir grup vardı hani onu bul onla konuş.

Babuş said:
Peki Yeşil Yeleli Atı nasıl bulucağım.
Tatarlara saldır onları esir al sonra esirlerle konuş seçeneğinden onlarla konuş. Orada seçenek çıkıyor.

Kara Gürz Efsanesi görevinde Tüfekçi Başı'nın dediği şekilde keşiş kılığında Nezviş köyüne girdiğimde köy muhtarı Pavel ile konuştuktan sonra hiçbir şey olmuyor, aile mezarlığını bulamıyorum. Eksik yaptığım bir şey mi var?

Öncelikle her şey için teşekkürler elinize sağlık mod çok güzel ama bir sorum var bu osman ağaya doğu bey dendi sonra bu adam ortadan kayboldu bucakta yok görevleri mi bitti yoksa devamı var mı?

Senaryoyu uzatacak bir sürüm hemen çıkmaz. Sonraki sürüm oyuncuyu oyunda tutmak üzerine olacaktır. Senaryo harici yeni görevler mesela. Belki senaryo ile bağlı da olabilir bunlar.

Babuş said:
Öncelikle her şey için teşekkürler elinize sağlık mod çok güzel ama bir sorum var bu osman ağaya doğu bey dendi sonra bu adam ortadan kayboldu bucakta yok görevleri mi bitti yoksa devamı var mı?
Muhtarın sana gelip kara gürz hakkında bahsetmesi lazım. Kara gürz görevinden sonra bitiyor mod.

Teşekkürler.

Mod biraz zor. Çok daha zor olacaktı. İyiki o kadar zor yapmamışım. :smile:

Ama son yükseltmelerle kolaylaştı.

Zor olduğu için biraz yabancılık çekebilirsiniz. Rehber hazırlanana kadar size yardımcı olmaya çalışırız oynayan arkadaşlar ve ben.

Tüfekçi Başı said:
Teşekkürler.

Mod biraz zor. Çok daha zor olacaktı. İyiki o kadar zor yapmamışım. :smile:

Ama son yükseltmelerle kolaylaştı.

Zor olduğu için biraz yabancılık çekebilirsiniz. Rehber hazırlanana kadar size yardımcı olmaya çalışırız oynayan arkadaşlar ve ben.

Evet biraz zor. Gördüğüm modlardan sıradışı bir mod tasarımı var gerçekten elinize sağlık. Ben hikayenin başlarındayım " Kim bu Hasan aga? " görevi geldi eski karakolda Hasan aga ile görüştüm sonrasında ne yapmam gerekiyor? Hasan aga ile görüşmem sonrasın da "Selamın aleyküm, aleyküm selam" diyalogu geçip kapanıyor konuşma.

Back
Top Bottom