BATANYA FİAN

Users who are viewing this thread

beyler batanya fian askerini nereden bulacaz benim bildiğim orman haydutlarından dönüşüyor fian lar ama köylerden falan toplanıyor mu yoksa özel bi köy mü üretiyor bu askerleri ?

beyler batanya fian askerini nereden bulacaz benim bildiğim orman haydutlarından dönüşüyor fian lar ama köylerden falan toplanıyor mu yoksa özel bi köy mü üretiyor bu askerleri ?
Batanya fian, aseray faris, imparatorluk katafraktı vs. gibi birliklerin özel ağaçları var. Her acemi bunlara yükseltilemiyor. Bazı köylerde acemileri oluyor. Adı ne hatırlamıyorum ama asker ağacına baktığın zaman görebilirsin. Veya en basiti, tabi liderlik perklerinde "disiplinci" perkini açtığında haydutlardan devşirmek.

Köylerde o köyün yerlileri vardır bilirsin. Fıçıcı Dhiyul, Tüccar ahmet vs. Bunların resmine farenin imlecini getir asker alım menüsünden. Eğer üzerinde Güçlü ve toprak sahibi yazıyorsa fian yetiştirme ŞANSI var. Nüfuzluysa ara sıra yüksek seviye asker üretiyor(batanya oduncusu vs.) normal yazıyorsa nüfuzlunun daha fakir hali gibi düşün. Ayrıca toprak sahibi olmak zorunda. Köy büyüğü fian üretemez. Sadece yüksek seviye asker üretebilir. Bu güçlü yerliler rastgele dağıldığı için şu köyden bu köyden bulabilirsin diyemeyeceğim. Ama fian peşinde koşma çünkü ben koşuyordum. Basit asker ağacını sevmeye çalış.

Fian yetiştirmek için Batanya Soylu Genci isimli birlikleri bulman gerekiyor.

Köylerde o köyün yerlileri vardır bilirsin. Fıçıcı Dhiyul, Tüccar ahmet vs. Bunların resmine farenin imlecini getir asker alım menüsünden. Eğer üzerinde Güçlü ve toprak sahibi yazıyorsa fian yetiştirme ŞANSI var. Nüfuzluysa ara sıra yüksek seviye asker üretiyor(batanya oduncusu vs.) normal yazıyorsa nüfuzlunun daha fakir hali gibi düşün. Ayrıca toprak sahibi olmak zorunda. Köy büyüğü fian üretemez. Sadece yüksek seviye asker üretebilir. Bu güçlü yerliler rastgele dağıldığı için şu köyden bu köyden bulabilirsin diyemeyeceğim. Ama fian peşinde koşma çünkü ben koşuyordum. Basit asker ağacını sevmeye çalış.

Fian yetiştirmek için Batanya Soylu Genci isimli birlikleri bulman gerekiyor.

yok onu biliyorum da köylerde üretilmiyor işte hiç denk gelmedim disiplinci yeteneğide biraz zor önceki oyunumda kasmıştım ama şimdi sürekli liderlik kasmak lazım

yok onu biliyorum da köylerde üretilmiyor işte hiç denk gelmedim disiplinci yeteneğide biraz zor önceki oyunumda kasmıştım ama şimdi sürekli liderlik kasmak lazım
Haydutlardan yapılıyor kendiniz terfi ettirecekseniz eğer. Onun için de Liderlik yeteneğinden birini seçip yapıyorduk da unuttum ben de uzun zamandır oynamıyorum.

batanya köylerini tek tek dolaşacaksın ve köylerde batanyalı asil genci isminde bi asker var onu bulacaksın onu yükselticeksin

biliyorum fakat burada atmışsın ama buradada batanya asil genci yok (pardon şimdi farkettim kilitli duruyormuş aynen bak bunları yeni gördüm mesela köylerde)

Back
Top Bottom