Basketbol

Users who are viewing this thread

Mercy said:
Veteran free agent, set shot, money shot. Anlamlarını söyler misiniz? Google pek yardımcı olmadı.

Veteran free agent NBA'de 10 sene veya üzeri oynamış oyuncuların serbest kalması halinde kullanılan terim. Money shot aslında erotik bir anlamı var, basketbolda bir anlamı varsa bende bilmiyorum. Set shot da bildiğimiz şut olması lazım.

Yok o money shot değil. :lol: Set shot da NBA'in ilk yıllarında çok yaygın bir şut türüymüş, ben de tekniğiyle ilgili bir şey bulamadım.

ErkutErdem said:
http://www.ntv.com.tr/spor/bogdanovic-fenerbahcenin-teklifini-reddetti%2cPSU6mSjUDkSRBPWrDGGbig
Fenerlilere geçmiş olsun diyorum.
Aro.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takımın en temel üç oyuncusundan bir olması ve hücumun yönlendiricisi olmasına rağmen yerinin dolabileceğini düşünüyorum zira    takımdaki yeri dolmayacak tek adam koç. Emirlerle Oğuzlarla Kenanlarla F4 yapmış bir adamdan bahsediyoruz. Bir çözüm yolu bulacaktır. Daha önceden de örnekleri görüldü. Goudelock, Bjelica, Bojan gibi. Hepsinin yeri misliyle doldu.
Bogdan adına da, bence gitmesinin zamanı gelmişti artık geçirdiği bu mükemmel sezondan sonra.

Basketbola başlamak istiyorum.Ama basketbol topu ve eşyaları nerde satılır bilmiyorum.  :facepalm:
O yüzden Decathlon'un internet sitesinden sipariş vereceğim.Başlangıç seviyesi için nasıl bir top almalıyım?
Edit : Bütçe 30-40 tl civarı.

Dracheon said:
Basketbola başlamak istiyorum.Ama basketbol topu ve eşyaları nerde satılır bilmiyorum.  :facepalm:
O yüzden Decathlon'un internet sitesinden sipariş vereceğim.Başlangıç seviyesi için nasıl bir top almalıyım?

Yani kapalı sahada mı açık sahada mı oynamak istediğine göre değişir bu. Onun dışında alıcağın bir topun çok bir farkı da olucağına sanmıyorum.

Dracheon said:

Tarmak B300, R500 veya R300 basketbol toplarını şiddetle öneririm(özellikle B300) fiyatına göre çok kalitelidir. Kendim de kullanıyorum, garantisi benim  :shifty:

Back
Top Bottom