Need More Info Bannerlord'un kapanma sorunu

Users who are viewing this thread

DovahKinnn

Recruit
Oyunu Oynadığım Esnadan Pc Kendini Kitliyor Ve Reset Atmak Zorunda Kalıyorum Genelde Kitlendiği Yerler Arena Girerken , Şehire Girerken Köye Gireken Müzik Değişiken Ani Değişikliler ve Kayıt Alırken VB şeyler Olunca Kitleniyor Varsa Çözümü Lütfen Söyleyin Cidden Can sıkıcı Bir Hal Almaya Başladı

Bilgisayar sisteminiz nedir?
AMD FX 8320 eight core 4.20 GHz
Ram:16 GB DDR 3
Ekran Kartı : Geforce GTX 760 4 GB 256 Bit
Psu: 650 Watt
Harddisk : SSD 240 GB

Saçma Derecede Kasıyor Oyun multiplayer'de sıkıntı yok fps sorunu haric ama singleplayer'de pc'yi kapatıyor yardımcı olursanız sevinirim

Genel olarakta FPS sıkıntısıda yaşıyorum oyunda oyun kapanmasa hadi neyse pcyi kitliyor bazende kendi kendine reset atıyor pc sağlığına zarar veriyor yani kapanmalar ve kitlenmeler yüzünden. sadece bannerlord'a yaşanıyor bu durum bannerlordan daha çpk sistem gereksimleri gereken oyunları saatlerce oynadım hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım .

yardımcı olursanız sevinirim

Last edited:
oyun sadece tek oyunculu moda kapanıyor çok oyunculuda kapanmıyor özel savaşta kapanmıyor sadece sefer modunda kapanıyor oyun değil bilgisayarı kapatıyor aldıpım günden beri doğruu düzgün oynamadım şu oyunu ya yemin ederim pişman olmaya başladım daha oyunu yapmadan 150 tl gibi bir fiyata satıyorsunuz aradan ne kadar zaman geçti o aldığınız paralarla geliştirmiyormusunuz oyunu artık sinirlendim yani bilgisayarın kapanması nedir ya oyun kapansa hadi neyse bilgisayarı kapatıyor sistem gerksimler iher türlü yetiyor oyunu grafikleride bozuk şu oyunu çok yüksekte oynamam gerekirkek çok düşükte bile drop yiyorum oyunda yeter ya nerdeyse aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala bir destek yok daha fazla bilgi istiyosın lan pc kapatıyor oyununuz ben size daha nasıl bilgi vereyim verebilceğim tek bilgi bendenlik sıknıtı olması imkansız kesinlikle sizden kaynaklı bir problem yeter artık

oyun sadece tek oyunculu moda kapanıyor çok oyunculuda kapanmıyor özel savaşta kapanmıyor sadece sefer modunda kapanıyor oyun değil bilgisayarı kapatıyor aldıpım günden beri doğruu düzgün oynamadım şu oyunu ya yemin ederim pişman olmaya başladım daha oyunu yapmadan 150 tl gibi bir fiyata satıyorsunuz aradan ne kadar zaman geçti o aldığınız paralarla geliştirmiyormusunuz oyunu artık sinirlendim yani bilgisayarın kapanması nedir ya oyun kapansa hadi neyse bilgisayarı kapatıyor sistem gerksimler iher türlü yetiyor oyunu grafikleride bozuk şu oyunu çok yüksekte oynamam gerekirkek çok düşükte bile drop yiyorum oyunda yeter ya nerdeyse aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala bir destek yok daha fazla bilgi istiyosın lan pc kapatıyor oyununuz ben size daha nasıl bilgi vereyim verebilceğim tek bilgi bendenlik sıknıtı olması imkansız kesinlikle sizden kaynaklı bir problem yeter artık
Sakin ol ejderdoğan. Bir çok oyunda yaşadığın sorunları farklı kullanıcılar yaşayabilmekte. En basitinden eski bilgisayarım da bende buna benzer sorunlar yaşamıştım. A oyununu normal açarken B oyununun ortasında ya oyun çöküyor ya da pc kitleniyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyordum. Burada önemli olan unsur oyun bozuk diyip sinirlenmektense bilgisayarına yoğunlaşmaktır. Yaşadığın sorun bir çok şeyden olabilir.

1-Windows işletim sisteminin türü ve orijinal olup olmaması,
2-İşlemci-Ekran kartının ısı değerleri.Eğer gerektiğinden fazla ise bilgisayar güvenlik açısından kendini kapatabilir ya da kendini kapatamadan yaşadığın sorun gibi kendini kitleyebilir.
3-Güncel Driverlar'a sahip olduğundan emin olman gerekiyor. Çünkü oynadığın A oyunu için B senesinden kalma driverlar bir nebze günü kurtarsa da Bannerlord için bu geçerli olmayabilir.
4-Psu kaynağının yeterli olmamasından dolayı kapanma gibi problemlerle karşılaşılması. Hatta aynı şikayetten bahseden birinin evde ki farklı üçlü prizi kullanarak sorunu çözdüğünü bildirmesini de görmüştüm.
5-Yazılımsal değil donanımsal bir takım hatalar.

Back
Top Bottom