Bannerlordu hiç bir yerden oynayamıyorum

Users who are viewing this thread

Bundan birkaç gün önce mount and blade :Bannerlord oyununu steam üzerinden satın aldım ama oyun virüslü dosya ve istemeyecek yazılım hatasıyla sürekli launcher'a bile girmeden kapanıyordu ve bir türlü soruna çözüm bulamadım, bende steam üzerinden iade ettim ve epic games ten aldım bu seferde oyun launcher a giriyor, güvenli modda açmayı soruyor evet desem de hayır desem de oyunun crash yediğini söyleyip rapor sayfasını karşıma getiriyor ve oyunu kapatıyor, epic games ten de iade etmek üzereyim buna yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Bu kadar neden kastın dostum.Böyle bir sorun ne gördüm ne duydum.Bence koruma amaçlı kullandığın yazılımı kaldırsaydın direkt epic'ten tekrar aynı oyunu satın alacağına.

Windows defender kapalı olsa bile bazen çoğu uygulamayı potansiyel tehdid olarak engelleyebilir, mesela bende paradox'un launcher'i her güncelleme aldığında karantinaya atıyo ve oradan dosyanın sorunsuz olduğunu onaylatıp sorunsuzca girebiliyorum oyunlara.

İzin vermediğin uygulamalar ya başlatırken açılmaz, ya bir seviyeye kadar açıp oyundan atar, yada oyuna girmeyi başarmışsan bile oyunu kaydetmene müsade etmez, 10 saat oyuna gömülüp yeter artık kaydedip sabah uyandığımda devam ederim dediğin o an acı bırakıyo.

Ben daha bu yaşıma kadar bir tane gerçekten sorun yaratacak şeyi tespit eden antivirüs görmedim. Epic'de açmadan önce oyunun tüm eski dosyalarını silin. Varsa belgelerimdeki artıklar da dahil. Orijinal oyunun virüslü çıkacağını hiç sanmıyorum tazminat davası sebebi bile olabilir :grin:

Back
Top Bottom