Bannerlordsuz son gün

Users who are viewing this thread

Evet kalradya savaşçıları(bir kere de ben böyle giriş yapayım :grin: ) bir kaç yıllık bekleyişimizin ardından tam 1 gün sonra 13:00'da Bannerlord Türkiye için erişilebilir oluyor. Bu erişilebilirlik, Singleplayer ve Multiplayer olarak 2 ana başlıkta toplanıyor. Büyük olasılık "Custom Battle" seçeneği de olacak. Multiplayer ise Skirmish, Team Deathmatch, Captain ve Siege oyun modlarından oluşacak. Oyun fiyatı 150 TL olmasına karşın ilk iki hafta %10 ve önceki oyunlardan en az birine sahip olanlara indirimli fiyat üzerinden bir %10 daha indirim yapılacak. Böylece 121 TL gibi bir fiyat elde ediyoruz. Oyun çıkarken bazı hatalar ve dengesizlikler olabilir ancak zaten erken erişimin özelliği de bu! Son paylaşılan blogda Türkçe dahil bir kaç dilden bahsedilmiş, bu diller şu an OLABİLİR YA DA OLMAYABİLİR ve hatta bu diller dışında diller de gelebilir denmiş. Şu an beta keyine sahip oyuncuların tekrar oynaması için satın almaları gerekecek. Eğer erken erişim aldıysanız tam sürüme geçerken bir daha ödeme YAPMAYACAKSINIZ! İyi günler

benim için bişey değişmeyecek gene 31 mart ta oynayabilecem bu internetle 1 gün boyunca indirme yapmam gerekecek

Çoğu kişinin aksine ben oyunun full çıkmasındansa erken erişim olarak çıkmasını daha mantıklı buluyorum. Oyunu çıkardıkları zaman üstlerinden büyük bir yük kalkmış olacak. Oyuncuların yaptığı geri dönüşlere ve kafalarında planladıkları şeylere daha sağlıklı bir şekilde odaklanabilecekler.

Yarın bizi nasıl bir oyun bekliyor tam olarak kestirmek güç ama eminim ki ilerleme daima yukarı doğru olacak.

Hiç unutmam yıl 2012 internette geziyorum bir haber gördüm mount and blade 2 geliyor diye pc gamerdı galiba site. O gün ne sevinmiştim bilmiyordum ki 8 yıl sonra gelecek. Eninde sonunda geldi bannerlord. Çok mutluyum şuan

ya hani 30 martta çıkıyordu çıkmadı nerde bu oyun steamde ve epic games store da hala 31 mart gözüksede hani 1 gün erkene alıyorlardı? ne oldu o iş yalan oldu herhalde.

Yıllar önce yine bu forumda görmüştüm haberini. Lise öğrencisiydim o zamanlar tahminen üniversite sınav dönemimde çıkar, bir sene gecikmeli oynarım diyordum. Bugün üniversite mezunu bir gencim. Hayat.

Yıllar önce yine bu forumda görmüştüm haberini. Lise öğrencisiydim o zamanlar tahminen üniversite sınav dönemimde çıkar, bir sene gecikmeli oynarım diyordum. Bugün üniversite mezunu bir gencim. Hayat.
Hahahahaha, neredeyse benim de öyle. Üçüncü sınıfa geldim. Tahminim lise son gibi oynarımdı. Bir de bakmışım üniversite bitiyor...

Bu sekiz yılda bir sürü insanla tanıştım, bir sürü insanla bağımı kopardım, bir sürü olay oldu ama değişmeyen tek şey Bannerlord beklentisiydi...

Sistem tam olarak karşılamasa da alacağım sanırım, ilk bilgisayarımda Mount & Blade 1.011'i kasmasından dolayı yere bakarak oynamıştım, aynı fedakârlığı tekrar göstereceğim gibi.

Evet kalradya savaşçıları(bir kere de ben böyle giriş yapayım :grin: ) bir kaç yıllık bekleyişimizin ardından tam 1 gün sonra 13:00'da Bannerlord Türkiye için erişilebilir oluyor. Bu erişilebilirlik, Singleplayer ve Multiplayer olarak 2 ana başlıkta toplanıyor. Büyük olasılık "Custom Battle" seçeneği de olacak. Multiplayer ise Skirmish, Team Deathmatch, Captain ve Siege oyun modlarından oluşacak. Oyun fiyatı 150 TL olmasına karşın ilk iki hafta %10 ve önceki oyunlardan en az birine sahip olanlara indirimli fiyat üzerinden bir %10 daha indirim yapılacak. Böylece 121 TL gibi bir fiyat elde ediyoruz. Oyun çıkarken bazı hatalar ve dengesizlikler olabilir ancak zaten erken erişimin özelliği de bu! Son paylaşılan blogda Türkçe dahil bir kaç dilden bahsedilmiş, bu diller şu an OLABİLİR YA DA OLMAYABİLİR ve hatta bu diller dışında diller de gelebilir denmiş. Şu an beta keyine sahip oyuncuların tekrar oynaması için satın almaları gerekecek. Eğer erken erişim aldıysanız tam sürüme geçerken bir daha ödeme YAPMAYACAKSINIZ! İyi günler

Hocam birkaç yıl dediğin benim gençliğim.

Edit: Bu arada öğrenci olanlar sadece liseye mi gidebiliyor. Ben EBA Tv izlemiyorum da.d

Back
Top Bottom