Bannerlord'da DLC de olsa eski Warrider Senaryosu/Modu görecek miyiz ?

Users who are viewing this thread

Konu başlıktaki gibi, gayet açık: King Larec,Undead ve Ghould,Zendar vs.. gibi elementlere ve sağlam temellere oturtulabilecek bir hikayesi olan ancak amaç değişikliği nedeniyle vazgeçilen bu kısmı (Lore diyebiliriz ancak paralel bi evren gibi ) geri getirmek sizce ne kadar mantıklı? Ben en azından DLC olarak da olsa görmek isterdim.

antyxa said:
bence öyle bişey olursa mount and blade havasından çıkılır witcher gibi olur
Onun için DLC olarak getirilmesi gerektiğini belirttim ya yukarıda.
Yani şunun gibi düşün Marvel çizgiromanlarında  senaryolar hep aynı tatta olduğu için tonla paralel evren yaratıyorlar aynı karakter olgusunda farklı yer ve farklı evrende geçiyor olay ama isim aynı.

Tau Inertia said:
antyxa said:
bence öyle bişey olursa mount and blade havasından çıkılır witcher gibi olur
Onun için DLC olarak getirilmesi gerektiğini belirttim ya yukarıda.
Yani şunun gibi düşün Marvel çizgiromanlarında  senaryolar hep aynı tatta olduğu için tonla paralel evren yaratıyorlar aynı karakter olgusunda farklı yer ve farklı evrende geçiyor olay ama isim aynı.
Güzel fikir ama Kendi fikrim DLC değilde mod olarak çıkması daha hayırlı olur

Zannedersem gene modlanması için açık bırakırlar.Çünkü bu zombi textureları ,siyah zırhlı elemanlar muhabbetleri eski mb sürümlerinde vardı.Sadece modlanarak açılabiliyordu.Çok çok eski sürümlerde(zendar ın olduğu)siyah zırhlı elemanlarda vardı yamulmuyorsam.Sonra warbandda bunları kaldırdılar.Ama gene ilk oyundan kalma o zombi textureları duruyordu.Light and darkness veya native expansion gibi modlarla bunlara erişebiliyordun.
Gene aynı muhabbet devam ederler bence.Bunun üzerine senaryo falan yazmakla uğraşacaklarını sanmıyorum.
(bazı bilgilerim 10 seneden eski hatalıysam düzeltin.)
(Zombiden kastım undead olarak geçen zımbırtlar.)
https://mountandblade.fandom.com/wiki/Undead

Propaganda said:
Zannedersem gene modlanması için açık bırakırlar.Çünkü bu zombi textureları ,siyah zırhlı elemanlar muhabbetleri eski mb sürümlerinde vardı.Sadece modlanarak açılabiliyordu.Çok çok eski sürümlerde(zendar ın olduğu)siyah zırhlı elemanlarda vardı yamulmuyorsam.Sonra warbandda bunları kaldırdılar.Ama gene ilk oyundan kalma o zombi textureları duruyordu.Light and darkness veya native expansion gibi modlarla bunlara erişebiliyordun.
Gene aynı muhabbet devam ederler bence.Bunun üzerine senaryo falan yazmakla uğraşacaklarını sanmıyorum.
Aslında uğraşmaları belki yeni bi pr bile yaratabilir ancak onlara kalmış tabii.
M&B zaten bu kafalarında kurdukları senaryoya göre çıkacaktı sonra ne olduysa (rakibimiz olur rpg yapmayalım sandbox takılalım dediler herhalde) vazgeçtiler.Dediğim gibi şöyle de bi paralel evren dlc miz var daha önceden kafamızda kurduğumuz ve Calradia evreninde farklı bi boyutta geçen diye çıksalar fena talep görmezdi bence.
Hem ayrı bi renk olurdu.

Tau Inertia said:
Propaganda said:
Aslında uğraşmaları belki yeni bi pr bile yaratabilir ancak onlara kalmış tabii.
M&B zaten bu kafalarında kurdukları senaryoya göre çıkacaktı sonra ne olduysa (rakibimiz olur rpg yapmayalım sandbox takılalım dediler herhalde) vazgeçtiler.Dediğim gibi şöyle de bi paralel evren dlc miz var daha önceden kafamızda kurduğumuz ve Calradia evreninde farklı bi boyutta geçen diye çıksalar fena talep görmezdi bence.
Hem ayrı bi renk olurdu.
Olabilir ama illa resmi olsun diyorsan bari farkli bir IP olsun yoksa modlu bannerlordu dlc diye satiyorsunuz diyen elemanlar çıkar

Hatta armağan raportajlarinin birinde bey folder folder farklı oyun fikrimiz var demişti ben bu yüzden bannerlorda heyecanli olduğum kadar bannerlord sonrası oyunlarina da heyecanliyim bakalim ne yakacaklar ?

Back
Top Bottom