Bannerlorda Neler Eklenirse RP Artar?

Users who are viewing this thread

DutchVan1881

Recruit
Evet bu soruyu size soruyorum müsait olanlar yazabilir içini dökmek istiyenler yazabilir ilk istekler benden :
1)Krallık kurduğunda bütün krallar sana mektup yollıyıp tehtid etmeli illa birşey yapmalarına gerek yok farklı farklı mektuplar çok iyi olur
2)Karakterimiz biriyle tanıştığında daha fazla seçenek olmalı dost olduğunuzda sizi mülkleri kuşatıldığında yardıma çağırması gibi veya bir leydi ile yasak ilişki VB..
3)Suikast gibi özellikler gelmeli o kişinin size karşı görüşünü düzeltme gibi güzel özellikler gelmeli
4)Savaşta karşınıza dostunuz geldiğinde size değişik diyaloglar kurarsa güzel olur örneğin o sizden fazla ama size ordum çok büyük seni ezeriz hiçbirşey yaşanmadan burdan git gibi gibi
5)Krallarımız ile konuşurken ona YÜCE KRALIM,BÜYÜK KRALIM gibi iltifat edebilme diyalogu gelmeli basınca ilişkimiz artsın

Bu söylediklerim küçük ve yapılması kolay şeyler bunlardan 1'i bile gelse çok iyi olucaktır sizinde fikirlerinizi bekliyorum....

1)Krallık kurduğunda bütün krallar sana mektup yollıyıp tehtid etmeli illa birşey yapmalarına gerek yok farklı farklı mektuplar çok iyi olur
Oyunda bu kadar detay yok maalesef. Bunu yapan mod varsa biri söyler zaten.

2)Karakterimiz biriyle tanıştığında daha fazla seçenek olmalı dost olduğunuzda sizi mülkleri kuşatıldığında yardıma çağırması gibi veya bir leydi ile yasak ilişki VB..
Keşke, keşke ama detay maalesef.

3)Suikast gibi özellikler gelmeli o kişinin size karşı görüşünü düzeltme gibi güzel özellikler gelmeli
Suikast modu vardı şu an ne alemde bilmiyorum. Bloc bey de çok güzel tırmanmalı hoplamalı zıplamalı suikast modu yapmıştı ama paylaşmadı diye biliyorum. Detaylar bizi üzüyor ve bu da detay..

5)Krallarımız ile konuşurken ona YÜCE KRALIM,BÜYÜK KRALIM gibi iltifat edebilme diyalogu gelmeli basınca ilişkimiz artsın
Krala "yüce kralım" diye seslendiğinde neden sana saygı duysun ki zaten mantıken tüm insanların "yüce kralım" diye seslenmesi lazım.

Bu söylediklerim küçük ve yapılması kolay şeyler
Basit görünen modlar bile kusursuz çalışabilmesi için büyük uğraş, emek istiyor. "Yapılması kolay şeyler" demeniz developer'ları küçümsemeniz anlamına geliyor bilmenizi isterim.

Size tavsiyem sizi tengri misali güçlü yapacak birkaç mod yüklemeniz; mesela rastgele bir pvp oyununa para yatırdığınızda alabileceğiniz ıshıqlı mıshıqlı zırh modlardan birini indirin. Sadece siz giyin ve gelecekten geçmişe gelip Kalradya'yı ortadan ikiye bölen adam roleplay'i yapın. Gerçekçiliği arttırmak oyunun zamanla baymasına sebep oluyor o yüzden bunu tavsiye ediyorum.

Bu iki modu incelersiniz. Çökmelere sebep olabiliyormuş bu modlar. Oyunu silmemiş olsam kendim denerdim önce.

Last edited:
Back
Top Bottom