Bannerlord'a eklenmesini istediğim özellikler

Users who are viewing this thread

Hmyens

Recruit
Merhabalar, öncelikle oyun uzaktan gördüğüm kadarıyla çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Oyunu oynayan yayıncıları izlerken aklıma gelen ve eklenmesini istediğim özellikleri not edip foruma yazayım dedim umarım bi faydası olur. Uyarı oyunu oynamak için tam sürümün çıkmasını bekliyorum o yüzden aşağıda yazdığım ve eklenmesini önerdiğim özellikler oyunun şu aşamasında zaten olabilir ya da oyunun yapısına çok aykırı olabilir kusura bakmayın.

-Suikast özelliği
-Kendi oğlumuzın/kızımızın ve yoldaşlarımızın duruma göre bize ve birbirlerine karşı isyan etmesi, düşmanca davranmaları
-Krallık içindeki komutanlarla anlaşıp kralı indirmek/ iç savaş başlatmak
-Kralın kızıyla evlenip kral öldükten sonra krallığı ele geçirmek
-Boşanmak
-Campaign haritasında Refakat etme seçeneği ( takip etmek istediğimiz bi birliğin otomatik bi şekilde peşinden gitmek)
- Takas seçeneğine köy kale ve şehirlerin eklenmesi (köy kale ve şehirlerin krallıklar klanlar lordlar arasında takas edilmesi)
Kan davası ( İnfaz ettiğimiz öldürdüğümüz lordların aile bireyleri çıkarlarına veya güç durumlarına göre bizden kan parası istemeleri ya da peşimize suikastçı vb. Adam takmaları (peşimize takılan adamlar warband oyunundaki gibi köy şehir girişlerinde, hanlarda kasabada gezerken bizi tuzağa düşürüp saldırmaya çalışabilir))
Haydut kardeşliği/çetesi kurmak, kurdurtmak: (Haydut, kanunsuz olarak oynayan oyuncular için güzel bir mekanik olabilir veya soylu bi lord, kral olarak adı konulmamış düşmanlığımızın olduğu krallıklara klanlara karşı ekonomilerini zayıflatmak, yıpratmak için vekalet kuvveti olarak kullanılabilir
-İki krallığı/klanı birbirine kırdırmak araya fitne fesat sokmak için bir kaç özellik mekanik eklenebilir
-Tefeciden borç para alma ve Tefeciye borcunu ödemiyince veya ödeyemiyince peşine adam takılması şehirlere köylere girerken tuzağa düşme
-Ticaret yaptığımız köyle olan ilişkinin malların fiyatları etkilemesi

Oyunda eklenebilecek ve gerçekleştirilebilecek o kadar çok şey var ki.Aslında ben bu devasa gelişmeleri Taleworlds'den görmeyi bekliyordum.Belki de görürüz ama bizlerin düşündüğü kadar kapsamlı özellikler getireceklerine güvenemiyorum.Bu kadar güzel bir altyapıya dolu dolu özellikler getirebilseler keşke.

Back
Top Bottom