Bannerlord Zamlanıyor...

Users who are viewing this thread

DutchVan1881

Recruit
Gönül isterdi zamlanmasın ancak blog'da yayınlandığı gibi maalesef zamlanıcak 5 gününüz var almıyan almayı düşünen ilerde oynarım diye düşünmeyin direk alın...

Oyunun çıktığı gün dolar 6.48 imiş (vay bee!!) aşağı yukarı bize özel fiyat olarak 23 dolardan veriyorlarmış. aynı fiyattan verirlerse 420 liradan vermeleri gerekiyor :smile: Nereden nereye

Ben 127 TL ye almıştım pişman değilim ücretide verdiğime. :smile: Türkiyeye özel fiyatlandırması devam eder bence, sadece yaklaşık 200 TL falan olur tahminimce oyun. Tabii fiyat açıklandı mı bilmiyorum.

Ben 127 TL ye almıştım pişman değilim ücretide verdiğime. :smile: Türkiyeye özel fiyatlandırması devam eder bence, sadece yaklaşık 200 TL falan olur tahminimce oyun. Tabii fiyat açıklandı mı bilmiyorum.
Dediklerine göre min 250 olucakmış nedenide yabancı oyuncuların 50 dolar yerine gelip 10 dolara almasıymış öyle diyorlar :grin:

350 olmuş bu arada, Warband'da 90 :d
Tam sürüm çıkınca satın alırım diye erteleyen sonra tam sürüm çıkınca steam sayfasına girdikten sonra oyunun zamlanıp 350 TL olduğunu gören bannerlord oyuncusu.mp4

Şaka maka 1 saat önce baktım fiyat artmış mı diye 350 TL'yi görünce bi hass çektim istemsizce :grin: (Warbandın arttığını görmemiştim bu arada senden gördüm) En azından epic hesabımda 60 TL'ye almış olduğum bir adet bannerlord var idare ediyoruz zaten geforce nowdan bannerlord çevrimdışı olduğundan beri hiç oynayamadım warbanda geri döndüm kısa bir süre zaten önümüzdeki hafta üniversite açılıyor işe de girebilirim yani bannerlorda uzun bir süre elveda diyorum zaten yazın oynadığım 1.7.2 sürümünde de sürekli crash yiyordum bi tadını çıkararak oynayamadık şu oyunu neyse nasip kısmet :smile: Bannerlord şimdi tekrar açılsa gfn de büyük ihtimal geri dönmem seferimle bağlantım kesildi yarıda kaldı zevki kaçtı bayağı

Sana tavsiyem üniyi okurken bir iş bulabiliyorsan bulman, köşeye atabiliyorsan para at bir tane sistem al, madem gfn'ye falan bağlı oyunu oynayabilmen itibar etmeden iki üç ayda çok masraflı birisi değilsen alırsın bir sistem.

Sana tavsiyem üniyi okurken bir iş bulabiliyorsan bulman, köşeye atabiliyorsan para at bir tane sistem al, madem gfn'ye falan bağlı oyunu oynayabilmen itibar etmeden iki üç ayda çok masraflı birisi değilsen alırsın bir sistem.
Boşver be reis alacak olsam geçen sene alabilirdim 3 ay full çalıştım yazın ama aileme de para vermek zorundaydım çok fazla oyun oynayan birisi değilim şu anda eskiden öyle böyle oynardım bir şekilde bizim ailenin maddi durum sıkıntı biraz birkaç oyun için sistem toplamaya değmez ha ileride işler değişir güzelleşir GTA 6 çıkar falan o zaman sistem toplanır işte :grin: Teşekkürler yorumun için bu arada

Ya bu arada konuyla alakasız ama warbandda her bir krallık asker grubunun yükseltme için ne kadar xp gerektiğini yazan bir rehber bir tablo var mı? yani mesela talimli rodok mızrakçısı 2000xp ise kıdemli rodok mızrakçısı 3000xp falan gibi. Askeri en kolay yükseltilebilen krallık kergit en zor nord askerleri diye biliyorum ben

Back
Top Bottom