Resolved Bannerlord Steam Yüklenmeme Sorunu

Users who are viewing this thread

Öncelikle merhaba, bu problemin oyunla değil Steam ile alakalı olduğunu düşünüyorum ama yine de buraya başlık açayım dedim belki aynı problemi yaşayıp çözebilen vardır. Oyunu indirmeye başlamıştım 18gb'lık bir kısım inmişti ancak ara vermek zorunda kaldım, Steam'i tekrar açtığımda indirme sıfırlanmıştı ben de tekrar başlattım bu sefer tamamı indi ancak tamamı indikten sonra "Güncelleme Gerekli" ibaresi çıktı, güncelmeye çalıştığımda ise bütün indirmeyi baştan başlattı. İndirme konumunu değiştirdim, Steam indirme ön belleğini temizledim, aslında destekte yazan her şeyi denedim ancak çözemedim, bunun haricinde indirilen dosyaların ID'si ile uygulanan farklı bir yöntem denedim ancak bundan da sonuç alamadım. Son çare indirmiş bir arkadaşımdan dosyaları aldım ve kütüphaneme ekleyip dosyaları doğrulamaya çalıştım ancak bu da işe yaramadı indirme işlemine devam etmeye çalıştı. Steam desteğe yazdım ancak virüsten dolayı çalışanlarına yönelik uygulamalarından dolayı geç cevap verilebilirmiş. Oyunu çıktıktan sonra saatlerce sepete ekleme, satın almayla vakit harcadım şimdi ise bunla uğraşıyorum birisi yardımcı olabilirse çok müteşekkir kalırım.

Edit:
Sorunu arkadaşımdan aldığım dosyaları steam/steamapps/common içerisinde oyunun klasörünü açarak dosyaları buraya attıktan sonra dosyaları doğrulayarak çözebildim. Yine de bütün dosyaları doğrulayamadı, 18gb civarında bi boyutu tanıdı, üstüne indirme devam etti

Last edited:
Back
Top Bottom