Bannerlord skandalı

Users who are viewing this thread

Oyunda gece gündüz döngüsünü gösteren bir video hiç olmadı bildiğim kadarıyla.
Hayal görmüşüm öyleyse :sad: Ben güneşin doğup battığı video görmüşüm gibi hatırlıyorum. Gölgelerin saate göre nasıl yönlendiği vs. Ah şu gerçekçi rüyalar ah.

2015'deki videoda renkler daha canlı, mevsimler daha belirgin 2021 versiyonundan...

Büyük ihtimal aşağıdaki videodan/geliştirici günlüğünden ve ekran görüntüsünden bahsediyorsunuz, yeni oyun motoru/ışıklandırma efektini gösterdikleri; zaten bu sistemden sonra eski canlılık kayboldu yayınlanan ekran görüntüleri/oynanış videolarında:

blog_post_13_taleworldswebsite_06.png

Geliştirici günlüklerinin çoğunun linki öldüğü için resimler, videolar vs. açılmıyor ne yazık ki, bulmak zor o yüzden.

Videoda yerleşim yerlerindeki vergiye, milise falan müdahale edilebildiği gözüküyor. hadi köye kale kurma falan kaldırıldı anladık da bu niye yok acaba ya. Yerleşimlere hiçbir etkimiz yok neredeyse.

Büyük ihtimal aşağıdaki videodan/geliştirici günlüğünden ve ekran görüntüsünden bahsediyorsunuz
İşte buu. Ben bu geçişleri daha netmiş gibi hatırlasam da bahsettiğim video buydu. Bulduğunuz için teşekkür ederim. Yine de gün döngüsü mantığı ekleyebilirlerdi bence.

Back
Top Bottom