Resolved Bannerlord savaşta karakterim gözükmüyor

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar Bannerlordu bugün indirdim ekran kartı ve işlemcim minimum sistem gereksinimlerinin bir model altı diyebiliriz.
Ama oyunda savaşa girdiğimde savaş süresince resimdeki gibi sadece komuta ekranı geliyor ve karakterim ve ya silahlarım gözükmüyor ,tek başıma savaşa girdiğimdede karakter gözükmüyor.Sorun ne sizce ?

Savaş bittikten sonra görüntü(Savaş sırasındada böyle) :
Ads-z2.png

Not savaştan çıkıp köye girince köyde biriyle konuşunca ancak köyde karakteri görerek gezebiliyorum.Ama savaşta yine görünmüyor.

Last edited:
Sistemini ve hangi ayarda oynadığını yazar mısın? Muhtemelen very low'da oynadığından görünmüyor. Bende denemiştim ve düşük ayarlarda bazı nesneler yüklenmiyordu. Omuzlarına kadar inen saçı olan karakterimin köy meydanında aniden kel kaldığını görmüştüm. :grin:

Sistemini ve hangi ayarda oynadığını yazar mısın? Muhtemelen very low'da oynadığından görünmüyor. Bende denemiştim ve düşük ayarlarda bazı nesneler yüklenmiyordu. Omuzlarına kadar inen saçı olan karakterimin köy meydanında aniden kel kaldığını görmüştüm. :grin:
hepsi çok düşük ama karakter detayını orta yaptım yine gözükmedi hangi ayarlarla oynadığını sorabilirmiyim ?
Bide özel savaşta falan görünüyor.

Last edited:
Bu sorunu yaşıyordum. Bazı arkadaşlar, eski güncelleme kayıt dosyasının üzerinde yeni güncelleme ile girince, o güncelleme içeriğinin aktifleşmediğini söylediler. Ben de tekrar yeni kayıt açtım. Oyun şu anda karakter gözükmeme sorunu olmadan çalışıyor. Erken erişim de olduğunu ve tavsiye olarak bir ay kadar oyunu eğlencesine oynamanızı tavsiye ederim. Kayıt dosyaları pert olacak ya da bu tarz sorunlar yüzünden yeni oyun açmak durumunda kalabileceksiniz.

Bu sorunu yaşıyordum. Bazı arkadaşlar, eski güncelleme kayıt dosyasının üzerinde yeni güncelleme ile girince, o güncelleme içeriğinin aktifleşmediğini söylediler. Ben de tekrar yeni kayıt açtım. Oyun şu anda karakter gözükmeme sorunu olmadan çalışıyor. Erken erişim de olduğunu ve tavsiye olarak bir ay kadar oyunu eğlencesine oynamanızı tavsiye ederim. Kayıt dosyaları pert olacak ya da bu tarz sorunlar yüzünden yeni oyun açmak durumunda kalabileceksiniz.
Tamam yeni kayıt açınca düzeldi .teşekkürler.

Back
Top Bottom