Bannerlord oyununda hile kullanacak mısınız?

Bannerlord oyununda hile kullanacak mısınız?

• Evet

Votes: 17 22.7%
  • Hayır ama zorlarsa kullanabilirim

Votes: 26 34.7%
  • Asla kullanmam

Votes: 32 42.7%

• Total voters
    75

Users who are viewing this thread

Malum warband oyununda ctrl+alt+f4 , ctrl+x gibi kısayollarla bol bol hile kullanırdık.

(Hiç kullanmadım demeyin 1 kez olsun bile mutlaka kullanmışsınızdır  :mrgreen: )

Bannerlord çıktığında kullanmayı düşünüyor musunuz?

(Ben kullanmayı düşünmüyorum, en son ana kadar kullanmayacağım artık çizgiyi aştıysa o zaman kullanacağım :grin: )

(Ankete oy vermeyi unutmayın)

Strkey said:
HyperCharge said:
Modlama demek hile demek o yüzden evet.
Modlama hile değil, bir eklentidir.  :???:

Mod yaparken bazı denemeler yapmak için hile kullanmak gerekiyor. En basitinden sahne mi düzenleyeceksin, Ctrl+LMB. Ya da savaşta düştükten sonra savaşın devam etmesini ekledin, test için Ctrl+F3
Böyle şeyler işte.

Ben normalde hilebazım ama hilesiz denemek lazım. Hile açınca kolay kolay bırakamazsın. Sonuç olarak zorlarsa diyebilirim

Afrandez said:
Strkey said:
HyperCharge said:
Modlama demek hile demek o yüzden evet.
Modlama hile değil, bir eklentidir.  :???:

Mod yaparken bazı denemeler yapmak için hile kullanmak gerekiyor. En basitinden sahne mi düzenleyeceksin, Ctrl+LMB. Ya da savaşta düştükten sonra savaşın devam etmesini ekledin, test için Ctrl+F3
Böyle şeyler işte.

Ben normalde hilebazım ama hilesiz denemek lazım. Hile açınca kolay kolay bırakamazsın. Sonuç olarak zorlarsa diyebilirim

Hile kullanmamak ile hiç hile kullanmamak aynı şey değil örneğin yeni bir modu denerken ya da bir modda abzürt derecede zor bir bölüm varsa kullanıyorum ancak bu her zor savaşta ctrl+alt+f4 kullanmak demek değil ve ikinci biçimde hile kullanmayacağım

Hilesiz MB mi olur? Çıtlatıcaksın parmakları giriceksin karakter sayfasına, abanıcaksın ctrl + L ye. Missss

13 kişi oyunu 2 gün hile ile oynayıp bırakmak için bekliyor sanırım.Bu kişilerin oyun sonuna kadar oynayacağını sanmıyorum.Hile ile oyun oynamak insanı kısa sürede sıkar.Bence en azından Bannerlord için bu kadar beklerken bir şans verinde, hilesiz oynayın.Tadını çıkarmaya bakın.

Steelo said:
13 kişi oyunu 2 gün hile ile oynayıp bırakmak için bekliyor sanırım.Bu kişilerin oyun sonuna kadar oynayacağını sanmıyorum.Hile ile oyun oynamak insanı kısa sürede sıkar.Bence en azından Bannerlord için bu kadar beklerken bir şans verinde, hilesiz oynayın.Tadını çıkarmaya bakın.
Katılıyorum, bunca zaman Warband'ı hep hileyle oynadım ve hiçbir zevk alamadım. Bannerlord da aynı hatayı yapmayacağım.

Back
Top Bottom