BANNERLORD MULTIPLAYER VIDEOLARIM

Users who are viewing this thread

Jufasto

Sergeant at Arms
Selamlar herkese! 2010'dan beri M&B:Warband oynuyorum. 7000 den fazla saatim var oyunda ve birçok anı yaşadım, tecrübe edindim. Fakat buna rağmen nedense video çekmeye fazla yanaşmamıştım. Bannerlord'da bu hatamı tekrarlamayacağım. :grin: Bundan sonra Bannerlord videoları çekmeye başlıyorum. Bannerlord'da 500 den fazla saatim var. Şu an levelim 88 ve 1000 winim var. Oyunda yeteri kadar tecrübe kazandığımı düşünüyorum. Eğer yeteri kadar ilgi gelirse kendimi video serisini devam ettirme konusunda motive edebilirim diye düşünüyorum. Tadını çıkarın!

Last edited:
3. video geldi - Bu videoda genel olarak tekme ve ok atmayı denedim TDM'de :grin: Birde bilmeyenler için mapte nasıl glitch yapılacağı var :grin:

Forumda en yukarıda "media" diye bir kısım var. Oraya tıkladıktan sonra "submit media" seçeneğine tıklarsan videoların daha çok insana ulaşabilir, bunun da seni biraz daha teşvik edebileceğini düşünüyorum.

Videoların çok güzel gidiyor, başarılarının ve videolarının devamını diliyorum.

Forumda en yukarıda "media" diye bir kısım var. Oraya tıkladıktan sonra "submit media" seçeneğine tıklarsan videoların daha çok insana ulaşabilir, bunun da seni biraz daha teşvik edebileceğini düşünüyorum.

Videoların çok güzel gidiyor, başarılarının ve videolarının devamını diliyorum.

Çok teşekkür ederim! Böyle bir yerin varlığından bile haberim yoktu, tavsiyeni hemen uyguluyorum :grin:

Selam arkadaşlar 5. video geldi. Bu videoda 1 tane turnuva maçımızı ve 1 tane klan maçımızı da dahil ettim :grin: Editlerken daha yüksek bir görüntü kalitesi ve daha hızlı kurgu tipi kullandım :grin: İyi seyirler :smile:

Selam arkadaşlar yeni video geldi :grin: Bu sefer sadece 2 tane klan maçının güzel kısımlarını koydum, videoyu kısa, hızlı ve müzikle uyumlu tutmaya çalıştım :grin: Müzik herkesin zevkine hitap etmeyebilir. Benim için de deneysel bir şey oldu :grin:

DM'lilerin öldüğünü görmek güzel, takipteyim .d
Hahaha :grin: Olaya öyle bakma yahu, sonuçta ben "Bak şunu öldürdüm bunu da öldürdüm oley be" niyetiyle videoya koymuyorum. Hatta videoya koyduğum insanın kim olduğuna bile bakmıyorum. Eğer yaptığım hareket beni tatmin ediyorsa, kendi yaptığım hareketi göstermek için koyuyorum :grin: Fakat yine de desteğin için teşekkür ederim :grin:

Selamlar, yeni videom hazır :grin:. Bu sefer 3 tane klan maçının güzel kısımlarını koydum. Yine videoyu kısa, hızlı ve müzikle uyumlu tutmaya çalıştım. :grin:

Back
Top Bottom