Bannerlord Multiplayer İnternet problemi

Users who are viewing this thread

qunx

Recruit
Merhabalar, bannerlord'u epic games üzerinden oynuyorum ne zaman multiplayera girsem bilgisayarımda internet gidiyor singleplayer açınca böyle bir sorun olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

Sorununuzun şuanlık bir çözümü yok. Sorununuz internetin tamamen gitmesi mi yoksa sadece oyuna login olunamaması mı? Eğer ki sorununuz login olamamak ise:
Yapabileceğiniz en kesin çözüm bir VPN alıp onla girmek. Herhangi bir VPN'in ücretsiz denemesinden bir deneyin sorununuz düzelirse satın alırsınız.
Eğer ki sorununuz internetinizin tamamen kesilmesiyse bildiğim kadarıyla bunun bir çözümü yok.
Yine de faydası olacaksa modeme reset atmayı deneyebilirsiniz :smile: .

[QUOTE = "CeyXiong, gönderi: 9608146, üye: 506710"]
Sorununuzun şuanlık bir çözümü yok. Sorununuz internetin tamamen gitmesi mi yoksa sadece oyuna login olunamaması mı? Eğer ki sorununuz login olamamak ise:
Yapabileceğiniz en kesin çözüm bir VPN alıp onla girmek. Herhangi bir VPN'in ücretsiz denemesinden bir deneyin sorununuz düzelirse satın alırsınız.
Eğer ki sorununuz internetinizin tamamen kesilmesiyse bildiğim kadarıyla bunun bir çözümü yok.
Yine de faydası olacaksa modeme reset atmayı deneyebilirsiniz :gülümsemek: .
[/QUOTE]denedim işe yaramıyor onlinea giriş yapamıyorum login ola basınca internetim gidiyor filan tuhaf.

Benim sorunum internetin tamamen gitmesi, multiplayer açılıyor fakat 1-2 dakika sonra bilgisayarın interneti gidiyor. Herhangi bir internet tarayıcısını kullanamıyorum. Arkadaşlarımla discorddayken bağlantım da kesiliyor. Yani sorunun sadece oyunu etkilemediğine eminim.

[QUOTE = "qunx, gönderi: 9608170, üye: 569479"]
Benim sorunum internetin tamamen gitmesi, multiplayer açılıyor fakat 1-2 dakika sonra bilgisayarın interneti gidiyor. Herhangi bir internet tarayıcısını kullanamıyorum. Arkadaşlarımla discorddayken bağlantım da kesiliyor. Yani sorunun sadece oyunu etkilemediğine eminim.
[/QUOTE]
aynı sorunu yaşıyorum işte bende

Her gün aynı şey, bıktım artık yani her şeyi iletiyoruz çözüyoruz bir b*k yaptıkları yok. Klan maçında bir lag giriyor sunucu çöktü zannediyorum. Gidin adam akıllı firmalarla çalışın o zaman. Biri diyor sunucuların Londra'ya taşındığı haberi yalan, discord üzerinden bir başkası Londra'ya taşındı diyor. Birbirlerinden haberleri yok daha sorun çözecekler. Oyunu multiplayer oynayan 100 tane adam var 70 inin oyunla ilgili sıkıntısı var. Bu mudur verilen önem??

Back
Top Bottom