Bannerlord muhteşem detay!

Users who are viewing this thread

Consul

Recruit
Askerin öldükten sonra, son nefesini vermesi.Bug mı, detay mı bilemiyorum ama mükemmel gözüküyor.
Videoyu 18:23'ten sonra izleyin

Ben Mimik göremedim. Belki geçiş çok hızlı olduğundan gözümden kaçtı. Oyunda hatırladığım tek mimik lordları serbest bırakınca yüzleri gülüyor.
Skyrimde bile bu özellik eksik sayılır. O yüzden bu konuda haklarını verelim.

1
Ben Mimik göremedim. Belki geçiş çok hızlı olduğundan gözümden kaçtı. Oyunda hatırladığım tek mimik lordları serbest bırakınca yüzleri gülüyor.
Skyrimde bile bu özellik eksik sayılır. O yüzden bu konuda haklarını verelim.
18.28 den itibaren ölen askerin yüzüne bak

Askerin öldükten sonra, son nefesini vermesi.Bug mı, detay mı bilemiyorum ama mükemmel gözüküyor.
Videoyu 18:23'ten sonra izleyin

Harika bir detay :grin:
Ama lordları serbest bıraktığımızda oluşan ağzı kopacak gibi sevinmeleri hiç hoşuma gitmiyor egoistçe bir gülümseme olması daha gerçekçi olurdu.Çapulcular sevinsin bu şekil.

Last edited:
Bende şunu farkettim savaş sırasında adamın atını kestim takla atarak yere düşme animasyonu varya onu yaparken atı döndürdüm üstüne sürüp side atack yaptım cift elli baltayla daha tam kalkmamışken bir dizi yerde diğer eli de yerde yarım yamalak defans yaptı üst yönden saldırımı engelledi çok şaşırdım anlatabildim mi bilmiyorum ama çok iyi bir detaydı

Bende şunu farkettim savaş sırasında adamın atını kestim takla atarak yere düşme animasyonu varya onu yaparken atı döndürdüm üstüne sürüp side atack yaptım cift elli baltayla daha tam kalkmamışken bir dizi yerde diğer eli de yerde yarım yamalak defans yaptı üst yönden saldırımı engelledi çok şaşırdım anlatabildim mi bilmiyorum ama çok iyi bir detaydı
Ovvv dur deniyommm :grin:

bir detayda ben söyleyeyim savaştan sonra lordlarla diyalog sekmesi çıkınca esir almak yerine serbest bırakırsanız, kızgınken gülmeye başlıyorlar 32 diş açık şekilde

Back
Top Bottom