Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Users who are viewing this thread

Settlement Rename, ve İmprovedGarrison modlarını güncelleme imkanı varmı?
Crash yiyoruz çünkü yamalarla

Birde bu mod var CulturedStart bunuda güncelleme imkanınız varmı?

Last edited:
Settlement Rename, ve İmprovedGarrison modlarını güncelleme imkanı varmı?
Crash yiyoruz çünkü yamalarla

Birde bu mod var CulturedStart bunuda güncelleme imkanınız varmı?

@OzelHarekat55 Tabii ki. Bu bildirimleri yaparken bizleri etiketler isen çok daha iyi olur. Şahsen her zaman girip kontrol etme şansım olmuyor.
Etiketlendiğinde mail yoluyla bildirim geliyor rahatça takip edebiliyorum.

Zamanı olan arkadaşlar bakabilir.

@MasterRai Random Events modu ilgimi çekti. Güncellemeler bittikten sonra listemi almayı planlıyorum. Başlarsam konuya eklettiririm. Bu süreçte yapmak isteyen arkadaş olursa tabi ki buyursun.

--
Bana ait bazı çevirilere güncelleme geldi. Aşağıda listeyi ve güncellik durumunu görebilirsiniz. Bilgilendirmek istedim.

DiplomacyReworked : Güncel
Ralf's Recruiter: Güncel
Resume Game: Güncel ( Kolay kolay güncelleme gelmez.)
Settlement Rename: Şuan ki Sürüm- 0.0.2 / Yeni Sürüm- 0.0.3 // Güncelleniyor.
Party Manager: Şuan ki Sürüm- 1.12.0/ Yeni Sürüm- 1.13.3 // Güncelleniyor.
Sound The Alarm: Şuan ki Sürüm- 1.0.5/ Yeni Sürüm- 1.0.8 // Listede.Beklemede kalın.
More Raiding: Şuan ki Sürüm- 1.0.4/ Yeni Sürüm- 1.0.6 // Listede.Beklemede kalın.
Fighting Together Relationship: Şuan ki Sürüm- 1.3.7/ Yeni Sürümler - 1.3.8 ve 2.0.0 // Listede.Beklemede kalın.

Öncelikle tekrar teşekkürler çeviriler için. İmproved Garnison'un çevirisi de güncellenirse iyi olur. Fazla kullanılan modlardandır diye düşünüyorum. @sinansouth

Diplomacy Reworked 1.3 ile çalışmıyor. Mod yapımcısı güncellememiş henüz.

Last edited:
Revolutions ve Kaoses Projectiles çevirilerim mevcut sürümle çalışmıyorlar. Revolutions modunu yakın zamanda güncelleyeceğim.
Buypatrols çevirisi ise 1.4 betası ile uyumlu hale getirildi.

Bu arada çevirmen arkadaşlara kısa bir bilgi;
.xml dosyası kodlama yöntemi utf-8 değilse Türkçe karakterlerde sorun çıkıyor bunu da buraya bırakayım istedim

Last edited:
Çevirmen arkadaşlar More Raiding modunda olduğu gibi çeviriyi yama ile birleştirme şansınız var mı? Mod yapımcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yeni metin eklenmediği sürece sizi güncelleme yükünden kurtarır.

Arkadaşlar Kervan Saray modunun Türkçe Çevirisi. Yapımı devam eden ancak Şahsi yoğunluğundan dolayı vakit bulamayan @FLESHCER arkadaşımızın onayıyla tarafımca oluşturulmuştur. Uğraşı, Hoşgörü ve nezaketinden dolayı @FLESHCER 'a teşekkürlerimi iletiyorum...

Kervan Saray modu Türkçe'ye çevrilmiştir. İyi oyunlar...

O güncellemeyle akalı büyük bir ihtimal ile @MasterRai

Bannerlord Tweaks için gereken güncellemeyi yarın yayımlayacağım. @Elensari
Hocam inan beklemeye dayanamadım işine engel olduysam kusura bakma.Forumada yeni geldim 1.3.0 dan beri hiç anlamadığım halde açtım araştırdım buldum çeviriyorum keyfimce istediğim modları bannerlordtweaks modunuda aktif olarak günceliyorum nexusda işinize yaradıysa amenna

Hocam inan beklemeye dayanamadım işine engel olduysam kusura bakma.Forumada yeni geldim 1.3.0 dan beri hiç anlamadığım halde açtım araştırdım buldum çeviriyorum keyfimce istediğim modları bannerlordtweaks modunuda aktif olarak günceliyorum nexusda işinize yaradıysa amenna

Yok estağfurullah. Eline, emeğine sağlık. @Aksimoron

Arkadaşlar Kervan Saray modunun Türkçe Çevirisi. Yapımı devam eden ancak Şahsi yoğunluğundan dolayı vakit bulamayan @FLESHCER arkadaşımızın onayıyla tarafımca oluşturulmuştur. Uğraşı, Hoşgörü ve nezaketinden dolayı @FLESHCER 'a teşekkürlerimi iletiyorum...

Kervan Saray modu Türkçe'ye çevrilmiştir. İyi oyunlar...

Ben teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Back
Top Bottom