Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Users who are viewing this thread

Teşekkürler ben de bu modu kendim kullanıyordum ve gerçekten kendim deneyene kadar o butonun kaçmak için olduğunu düşünüyordum

Öncelikle emekleriniz için teşekkürler.

Ufak bir sorum olucak,Bu bütün modları hangi sürümde oynamak gerekli şuan bende e1.3.0 beta yüklü.Cevaplarsanız çok mutlu olurum.İyi forumlar.

Gerçekten çok üzgünüm. Bu modu, Kervan Saray modu ile aynı anda yayımlamak istemiştim ama işler istediğim gibi gitmedi. Kervan Saray modunun sahibi ile iletişime geçeceğim en yakın sürede Kervan Saray modununda çevirisi eklenmiş olur.

Gerçekten çok üzgünüm. Bu modu, Kervan Saray modu ile aynı anda yayımlamak istemiştim ama işler istediğim gibi gitmedi. Kervan Saray modunun sahibi ile iletişime geçeceğim en yakın sürede Kervan Saray modununda çevirisi eklenmiş olur.

Elinize sağlık çok işlevsel bir mod idi çevrilmesi iyi oldu.

kullanan varsa warband tarzı depoya hammadde koyma veya çıkan maddeyi saklama seçenekleri sunuyor. Atölyecilik ile uğraşanlar için gayet güzel bir mod. Küçük bir çeviri kısmı vardı onu da yaptım.

Alfa sürümünde kalmanızı tavsiye ederim. Beta mod kullanmak için iyi bir sürüm değil. Çoğu mod çalışmıyor ve mod yapımcıları beta için modları uyumlu hale getirmiyorlar.

cevap için teşekkürler.Alfa sürümü dediğiniz hangisi ona göre steam'den geri yükleme yapıp modları ona göre kurarım.

Selam HideoutSendTroops modunu Türkçeye çevirdim
işte link:

Öncelikle emekleriniz için teşekkürler.

Ufak bir sorum olucak,Bu bütün modları hangi sürümde oynamak gerekli şuan bende e1.3.0 beta yüklü.Cevaplarsanız çok mutlu olurum.İyi forumlar.

Hep stabil versiyon da gitmeye çalış mod kullanıyorsan. Yani şuan 1.2 versiyonunu kullan. Çoğu mod beta ya güncellemiyor.

Detailed Character Creation

Eline sağlık dostum. En çok üşendiğim mod aradan çıktı rahatladım :xf-grin:

Ellerine sağlık. Bazı mod yapımcıları mesajlara bakmamak da ısrarcı.

An itibariyle 10 mb güncelleme geldi içeriği bilen varsa paylaşabilir mi ?

Dostum burası güncelleme başlığı değil.
Bu başlığa ve son mesajlara göz at: e1.2.0 Yaması, e1.2.1 Mini Yaması ve e1.3.0 Beta Yaması Notları Çevirisi

Gelen Güncelleme:

Hey folks, we just released another hotfix:
  • Live
    • Fixed an issue that caused getting stuck in conversation after a barter.
    • Fixed a crash that occurred when there were no opponent anti-imperial kingdoms left during the initialization of the conspiracy phase of the main storyline.
  • Beta
    • all fixes mentioned above
    • Fixed a rare crash in asset loading system.
    • At least 25 days of truce time after peace.
    • Making peace cost was increased by 50% (if there is a payment).
    • Breaking into a besieged fortification costs (lost men) were reduced by 25%.
    • Kingdoms which have lots of recent enemies want to make peace more to reduce their number of enemies. Similarly, they do not easily declare new wars when they already have 1-2 wars.
    • Sometimes peace was declared right after a war declaration. This should be much more rare now.
    • If one faction lost its strength in a big battle, several kingdoms were declaring war on that faction within a short period of time. This was improved a bit. War/peace declarations do not only use current strength but also potential strength.
    • The militia number formulas were changed and they were increased by 50%.

Türkçesi:
Yeni bir hotfix gelmiş.

-Barış ilanından sonra en az 25 gün ateşkes.
-Parayla barış yapılabiliyorsa, miktarı %50 arttırılmış.
-Kuşatma altındaki dost kaleye girerken feda edilen asker sayısı %25 azaltılmış.
-Çok fazla düşman kırallıkla savaşan kırallıklar artık barış yapmaya çalışacaklar ve yeni birine savaş açmama eğiliminde olacaklar.
-Savaş ilanından hemen sonra barış ilan ediliyordu. Bunlar artık çok nadir olacak.
-Eğer bir kırallık büyük bir savaşta büyük bir gücünü kaybetmişse, çok kısa zamanda diğer kırallıklar bu kırallığa savaş açıyordu. Bu biraz geliştirildi. Savaş/Barış ilanlarında artık sadece mevcut güce göre değil aynı zamanda potansiyel güç de değerledirilecek.

Önemli gördüklerimi çevirdim sadece. Edit: çevirdiklerim betaya gelenler. (1.3 sürümü)

Forumda yeniyim, teşekkürler.

Dostum burası güncelleme başlığı değil.
Bu başlığa ve son mesajlara göz at: e1.2.0 Yaması, e1.2.1 Mini Yaması ve e1.3.0 Beta Yaması Notları Çevirisi

Gelen Güncelleme:

Hey folks, we just released another hotfix:
  • Live
    • Fixed an issue that caused getting stuck in conversation after a barter.
    • Fixed a crash that occurred when there were no opponent anti-imperial kingdoms left during the initialization of the conspiracy phase of the main storyline.
  • Beta
    • all fixes mentioned above
    • Fixed a rare crash in asset loading system.
    • At least 25 days of truce time after peace.
    • Making peace cost was increased by 50% (if there is a payment).
    • Breaking into a besieged fortification costs (lost men) were reduced by 25%.
    • Kingdoms which have lots of recent enemies want to make peace more to reduce their number of enemies. Similarly, they do not easily declare new wars when they already have 1-2 wars.
    • Sometimes peace was declared right after a war declaration. This should be much more rare now.
    • If one faction lost its strength in a big battle, several kingdoms were declaring war on that faction within a short period of time. This was improved a bit. War/peace declarations do not only use current strength but also potential strength.
    • The militia number formulas were changed and they were increased by 50%.

Türkçesi:
Yeni bir hotfix gelmiş.

-Barış ilanından sonra en az 25 gün ateşkes.
-Parayla barış yapılabiliyorsa, miktarı %50 arttırılmış.
-Kuşatma altındaki dost kaleye girerken feda edilen asker sayısı %25 azaltılmış.
-Çok fazla düşman kırallıkla savaşan kırallıklar artık barış yapmaya çalışacaklar ve yeni birine savaş açmama eğiliminde olacaklar.
-Savaş ilanından hemen sonra barış ilan ediliyordu. Bunlar artık çok nadir olacak.
-Eğer bir kırallık büyük bir savaşta büyük bir gücünü kaybetmişse, çok kısa zamanda diğer kırallıklar bu kırallığa savaş açıyordu. Bu biraz geliştirildi. Savaş/Barış ilanlarında artık sadece mevcut güce göre değil aynı zamanda potansiyel güç de değerledirilecek.

Önemli gördüklerimi çevirdim sadece. Edit: çevirdiklerim betaya gelenler. (1.3 sürümü)

Back
Top Bottom