Bannerlord Merdiven Bug

Users who are viewing this thread

Şehir kuşatmak için iki tane kuşatma kulesi yapmıştım. Birinde sıkıntı yoktu fakat diğerinde askerlerim mal gibi duvara dayanmış bekliyorlar ve merdiven çıkmıyorlardı. En sonunda kendimi takip ettirip çıkarmaya çalıştım, bu sefer de merdivende takıldılar. Muhtemelen merdivenlerde böyle bir hata ile karşılaşan tek ben değilimdir.

Yapay Zeka içler acısı durumda sayılır. Kuşatma başlangıcında bazı birlikteki askerleri kuşatma kalesinin arkasına konuşlandırın.Öyle yaptıktan sonra savaşta beni takip et ya da saldırı tarzı bir emir vermezseniz kendileri tırmanıyor.

Kuşatmada ben sadece koç başı yapıyorum, 1 tane kule inşa ediyorum bütün orduda zayıf olanları kale okçularının menzilinden uzak bir yere konumlandırıyorum, daha sonra ana kapı kırılınca hepsine beni takip et deyip kaleye giriyorum. Diğer türlü ordunun büyük bir kısmı telef oluyor, buglandıkları için.

Eğer kuşatma yapacağım yerde 400 asker var ise (sağlam asker grubu) koçbaşı ve kule yapıyorum mutlaka.
Merdivenlerde saçma sapan buga giriyorlar. Tek de dalamıyorsun. Bekle Allah bekle (:

Back
Top Bottom