Need More Info Bannerlord lordlar ile konuşacağım zaman çöküyor

Users who are viewing this thread

bugra1910

Recruit
Öncelikle merhaba, oyunumda mod kullanmıyorum, oyun orijinal. Savaşlarda arada bir 1 saniyelik droplar oluyor bunlar görmezden gelinebilir oyun daha erken erişimde çünkü. Fakat birisiyle konuşacağım zaman yani konuşma seçeceğim zamanda genellikle oyun çöküyor bu her zaman olmuyordu, 1 saat gibi bi süre zarfında tekrarlıyordu, bende yeniden oyunumu açıyordum. En son olayda 8 9 lordlu orduya karşı galip geldim,sıra esir almaya geldi 1. lordu aldım 2. yi de aldım 3 ten sonra oyun kasıyor ve bir seçenek seçeceğim zaman oyun atıyor. ( *_* ) böyle bir işaret veriyor ne yapmalıyım?

Merhaba, geç cevap verdiğim için özür dilerim. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam aracılığıyla doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom