Bannerlord Launcher sonrası açılmıyor

Users who are viewing this thread

Merhaba, benim oyunum launcherda singleplayer veya multiplayer, farketmezsizin açılmıyor. Forumlarda okuduğum her şeyi denedim ama olmuyor. Her donanımın driverları günceldir, windowsum güncel, oyunu silip yükledim ve dosyaları doğruladım, windowsun framenet vb. şeylerini indirdim ve kurdum. bir bilginiz var ise yardımınıza açığım

Merhaba, benim oyunum launcherda singleplayer veya multiplayer, farketmezsizin açılmıyor. Forumlarda okuduğum her şeyi denedim ama olmuyor. Her donanımın driverları günceldir, windowsum güncel, oyunu silip yükledim ve dosyaları doğruladım, windowsun framenet vb. şeylerini indirdim ve kurdum. bir bilginiz var ise yardımınıza açığım
Aynı sorun bende de vardı.Tüm Visualları güncelleyince düzelmişti.
https://drive.google.com/file/d/1QgaO5v_lQoOTyJ7xtMK1VVTkjzqdl1ZF/view?usp=sharing
Bu duruma karşı yedek almıştım.Yukardak linkten tüm Visualları güncelleyebilirsin.

Problemimi bahsedilen şeyleri güncelleyerek değil, ama anlamadığım bir şekilde bilgisayarımda Documents kısmında Bannerlord dosyasını tamamen sildim ve oyunu yeniden açtığımda otomatiken yenisini oluşturdu sıkıntısı düzeldi.

Back
Top Bottom