Bannerlord krallık yok etme

Users who are viewing this thread

İmparatorluklardan 2 tanesinin tüm topraklarını aldım lordlarını kendime çektim. 3-5 klan kaldılar ve hiç toprakları yok haydut gibi takılıyolar etrafta 20 kişi köylerimi yağmalayıp duruyolar. Yönetici klan dışındakiler zaten paralı askerler ben bu krallıkları nasıl tamamen yok ederim?

Art arda ileti
Bu arada bi krallık için 3-5 klan yıkılması için sebep değil dediğin gibi köylerini falan yağmalıyorlar her klanda savaşabilecek 3 kişi olsa 5 klan olsa 15 kişi yapar bu da 15 orduya bedel. Genelde 2 klan kalınca ve tüm para kaynaklarını kaybedince krallık iflas bayrağını çekiyor.

Bu arada bi krallık için 3-5 klan yıkılması için sebep değil dediğin gibi köylerini falan yağmalıyorlar her klanda savaşabilecek 3 kişi olsa 5 klan olsa 15 kişi yapar bu da 15 orduya bedel. Genelde 2 klan kalınca ve tüm para kaynaklarını kaybedince krallık iflas bayrağını çekiyor.
hmm şimdi anladım forumlardan birinde hiç yerleşkesi kalmayınca 1 hafta sonra yıkılıyo falan yazmışlar o yüzden sorayım dedim sağ ol bilgi için

hmm şimdi anladım forumlardan birinde hiç yerleşkesi kalmayınca 1 hafta sonra yıkılıyo falan yazmışlar o yüzden sorayım dedim sağ ol bilgi için
Anında iflas etmezler ama. Krallığın savaşacak üyesi varsa ve hiç toprakları kaleleri köyleri yoksa savaşmak için hevesli olurlar. Birde paralı askerleri kullanarak güç kazanırlar. Bu biraz uzun süen bir süreç. AI'ın hiç parası kalmayacak ki moralleri hep düşsün, krallığı terk etsin.

Güney imparatorluğundan bir çok lordu idam ettim tam bittiler dedim bir baktım klanların başına çocukları geçmiş idam edeceksen yeni çocukları olmadan et. :grin:

Back
Top Bottom