Need More Info Bannerlord Krallık Kuramıyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Users who are viewing this thread

SerdarZ9

Recruit
Merhabalar krallık kuramıyorum kuzaitlere katıldım sancağı teslim etmedim bana kale verdiler şimdi ayrıldım görevin bitmesine 20 gün kaldı gidiyorum yanlarına İstiana ve Arzagos ile konuşuyorum her ikisindede halen desteklemem gerektiğini söylüyor herşey uygun krallık kurmam için 100 askerim var yerleşkem var bağımsızım ama krallık kur seçeneğide gelmiyor klan sekmesinde bi yardımcı olur musunuz ben anlamadım?

Merhaba, krallık kur butonunu üstünde krallık kurmak için gereken şartlar yazıyor. Klanınızın en az 4. seviye olması, belli bir asker sayısı ve yerleşke gerekli. Istiana ile konuşup imparatorluk fraksiyonu kurmak için yerleşkenin imparatorluk yerleşkesi olması gerekli vs gibi şartlar. Bu şartların hepsini karşılarsanız klan ekranında sağ üstteki krallık oluştur butonundan krallığınızı kurabilirsiniz. Eğer Bütün şartları sağladınız halde krallığı kuramıyorsanız lütfen bize sorunu inceleyebilmemiz için bir save dosyası yollayın. Save dosyalarınızı burda bulabilirsiniz: C:\Users\username\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Game Saves. WEB sitemizdeki ticket sisteminden bize ticket yollayabilirsiniz. www.taleworlds.com adresine girip hesabınıza giriş yapın. "My Account" seçeneğine ve ordan "My Open Tickets" seçeneklerine tıklayın. Buradan bir ticket açabilir ve kayıtlı oyun dosyanızı oradan yükleyebilirsiniz.

Merhaba, krallık kur butonunu üstünde krallık kurmak için gereken şartlar yazıyor. Klanınızın en az 4. seviye olması, belli bir asker sayısı ve yerleşke gerekli. Istiana ile konuşup imparatorluk fraksiyonu kurmak için yerleşkenin imparatorluk yerleşkesi olması gerekli vs gibi şartlar. Bu şartların hepsini karşılarsanız klan ekranında sağ üstteki krallık oluştur butonundan krallığınızı kurabilirsiniz. Eğer Bütün şartları sağladınız halde krallığı kuramıyorsanız lütfen bize sorunu inceleyebilmemiz için bir save dosyası yollayın. Save dosyalarınızı burda bulabilirsiniz: C:\Users\username\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Game Saves. WEB sitemizdeki ticket sisteminden bize ticket yollayabilirsiniz. www.taleworlds.com adresine girip hesabınıza giriş yapın. "My Account" seçeneğine ve ordan "My Open Tickets" seçeneklerine tıklayın. Buradan bir ticket açabilir ve kayıtlı oyun dosyanızı oradan yükleyebilirsiniz.
Gönderdim ne zaman sonuçlanmış olur?

Merhaba konuyu geliştiricilere ilettim. Sahip olduğunuz yerleşkeye yoldaşlarınızdan birisini vali olarak atayıp onunla konuşarak kurmayı denediniz mi? Deneyip olup olmadığını bana bildirirseniz çok sevinirim.

Merhaba konuyu geliştiricilere ilettim. Sahip olduğunuz yerleşkeye yoldaşlarınızdan birisini vali olarak atayıp onunla konuşarak kurmayı denediniz mi? Deneyip olup olmadığını bana bildirirseniz çok sevinirim.
Merhabalar bir sorum olacaktı benim kayıtlı oyunum normalde 1.6.5 olarak gözüküyor şu anda 1.7.0 güncellemesi geldi ben şu an ki kayıtlı oyunumu nasıl 1.7.0'a güncelleyebilirim silmem mi gerekiyor?

Merhabalar, kayıtlı oyununuza devam etmeye çalışırken bu oyunun farklı bir modulle oluşturulduğunu söyleyip devam etmeden önce uyarı vericektir. Evet'i seçerseniz kayıtlı oyunu yeni versiyonla oynatır. Version farkı olduğu için uyumsuzluk gösterip çökmelere neden olabilir.

Merhabalar, kayıtlı oyununuza devam etmeye çalışırken bu oyunun farklı bir modulle oluşturulduğunu söyleyip devam etmeden önce uyarı vericektir. Evet'i seçerseniz kayıtlı oyunu yeni versiyonla oynatır. Version farkı olduğu için uyumsuzluk gösterip çökmelere neden olabilir.
Arada bir çöküyor çok nadir onun dışında pek sıkıntı olmadı. Bir sorum daha olacaktı, savaşta bir birliği sol veya kanatı korumasını nasıl isteyebilirim? Yani istediğim bir yere nasıl saldırtabilirim, hücum dediğimde rastgele önüne gelene saldırıyor. Bir sorum daha olacaktı ben oyundaki eşimi vali olarak atadım ve şehirde epey bir bekledim, sonrasında çocuk olmadı. Yaşım 53 olarak gözüküyor çocuk sahibi nasıl olabilirim?

yaş ilerledikce çocuk yapma ihtimaliniz azalıyor diye okumuştum bikaç yerde.oyunu açar açmaz ilk peşine düştügüm şey her zaman evlenecek birini bulmak oluyor bu yüzden :grin: erkenden evlenip,bian önce çocuk yapmaya başlamak gerek.53 bu iş için ihtimalleri oldukca düşürüyordur muhtemelen.ben 35imde en azından 2-3 çocuk yapmış oluyorum :smile:

savaşta bir birliği sol veya kanatı korumasını nasıl isteyebilirim?
Birliklere verilebilen emirler arasında baktıkları yönü değiştirebilirsiniz ancak saldırı emri verdiğinizde yine kendi algoritmasına göre saldıracaktır.
Yaşım 53 olarak gözüküyor çocuk sahibi nasıl olabilirim?
@fatihbaz ın söylediği doğru. Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olma oranı büyük oranla düşüyor. Çocuk yapmak için bir an önce işe koyulmalısın :grin:

Birliklere verilebilen emirler arasında baktıkları yönü değiştirebilirsiniz ancak saldırı emri verdiğinizde yine kendi algoritmasına göre saldıracaktır.

@fatihbaz ın söylediği doğru. Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olma oranı büyük oranla düşüyor. Çocuk yapmak için bir an önce işe koyulmalısın :grin:
Beklesem hiç mi olmaz ihtimali yok mu? Zaten benim karakterim hastalandı büyük ihtimal ölecek, artık sadece kardeşlerimden devam edebiliyorum. Kardeşimin adını değiştirebiliyor muyum onu merak ettim? @uçanbiblo

Beklesem hiç mi olmaz ihtimali yok mu? Zaten benim karakterim hastalandı büyük ihtimal ölecek, artık sadece kardeşlerimden devam edebiliyorum. Kardeşimin adını değiştirebiliyor muyum onu merak ettim? @uçanbiblo
Yaş 40'ı geçince olasılık büyük oranda düşüyor ama olma ihtimali hiç yok değil. Doğurganlığı arttıran perk'ü seçtiyseniz olasılığı arttırabilir. Kardeşin adını klan ekranından ismin yanındaki kalem ikonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Şu anda tüm imparatorluklara savaştayım ve altında günlük değişim -3000, -4000 gidiyor bu normal mi baya bir atöylemde var kervanlarım yok oluşturunca direk yağmalanıyor neden altınım bu kadar gidiyor ne yapmam gerek? @uçanbiblo

Fare imlecini para ikonun üstüne getirirseniz gelir ve giderlerin olduğu ekran açılır. Orda yazandan farklı bir miktarda para kaybediyor musunuz?

Bir şey soracağım ben savaştayken askerlerimi istediğim yöne doğru nasıl savaştırabilirim? Çok sinir ediyorlar bazen soldaki süvari birliğimi karşıdaki bir birliğe saldırtacağım ileri diyorum başka yere gidiyorlar hücum diyorum zaten Allah ne verdiyse giriyorlar ben bu olayı anlayamadım seçtiğim alan içine saldırmalarını istiyorum. Birde kale kuşatırken tam kendime göre ayarlıyorum 2 adet kuşatma kulesi var ama 1 ve 3 te duran piyade birliğim sadece tekine gidiyor 3 teki birine 5 teki birlik birine git diyorum hiçbir şey işlemiyor kısacası bu sorunları nasıl çözeceğim? @uçanbiblo

Bir şey soracağım ben savaştayken askerlerimi istediğim yöne doğru nasıl savaştırabilirim? Çok sinir ediyorlar bazen soldaki süvari birliğimi karşıdaki bir birliğe saldırtacağım ileri diyorum başka yere gidiyorlar hücum diyorum zaten Allah ne verdiyse giriyorlar ben bu olayı anlayamadım seçtiğim alan içine saldırmalarını istiyorum. Birde kale kuşatırken tam kendime göre ayarlıyorum 2 adet kuşatma kulesi var ama 1 ve 3 te duran piyade birliğim sadece tekine gidiyor 3 teki birine 5 teki birlik birine git diyorum hiçbir şey işlemiyor kısacası bu sorunları nasıl çözeceğim? @uçanbiblo
büyük ihtimalle ikisinede çare yok.şimdide yok,sonrada olmayacak.özellikle senin elindeki x birligi belirli bi noktaya yada birlige saldırtmak konusu çok konuşdu,çok talep edildi ama bişey çıkmadı.kendi kafasına dalıyorlar saçma sapan şekilde...

Back
Top Bottom