Bannerlord klanlar bölümüne konu taşıma hk.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
SGaming_Can'a katılıyorum. Bizim de klan sayfamızın taşınması gibi bir talebimiz yok. Taşınsa da yeni sayfa yine açarız, gocunmayız. Ancak olaya yaklaşım hatalı gözüküyor.

50 sayfa boş, klanla alakasız yazılar kimilerine göre değerli olabilir, ancak bu taşıma için nasıl bir kriter? Bizim klanımız (Osmanlı Klanı) bu camianın en ağırbaşlı klanlarından birisi. Çoluğa çocuğa karışmış adamlarız. Oturup klan sayfasında sınıftaki Aleyna'yı tartışmak gibi bir durumumuz olmadığı için konumuz kolay kolay 50 sayfa olmaz. 50 sayfa boş yazıyı taşırız ama içi dolu, konuya bakanın aradığını bulup okuyabileceği sayfaları taşımayız kıyaslaması mantıksız. Sizin önem verdiğiniz nitelik mi, nicelik mi?

Zamanında bu forumun moderatörleriyle çok önemli, hayati meselelerde müzakere etmiştik. Kendimiz için de değildi. Ancak mantıklı, olgun bir dönüş alamamıştık. Bu sebeple bu bakış açınız da bizim için bir önem arz etmiyor. Daha önce SGaming_Can'ı da hiç görmedim, konuşmadım. Sadece yanlışa yanlış diyen bir kişiye destek vermek için yazdım.

İyi forumlar

Golden Horde [GH]

İki forum konusu da 2016 öncesine dayanmakta. Güncel forum konu sayfası, 50 ile sınırladığınız sayfa sayısını geçemediği için; belki hem eski olan hem de yeni olan konuyu ayrı ayrı atmanın bir çözüm olabileceğini düşündüm.

Güncel Forum Konusu: Güncel
2011 Forum Konusu: 2011

Adamlar size kaç defa 2016 öncesi ve 50 sayfa kuralı var dediler ama bazıları hala 2016 sonrası kurduğu klanların linklerini atıyor.. cidden helal olsun. Türklerin okuduğunu anlamakta sıkıntı yaşadığını bir kere daha anlıyoruz :grin:

Açıkçası ben Warband klan konularının buraya taşınmasını doğru bulmuyorum. Bence çok saçma fakat forum yönetimi böyle bir karar aldıysa pek dil dökmenin mantığı yok. Çünkü kendileri bir karar aldıkları zaman genellikle ondan dönmüyorlar. Yine de söylemekte fayda var, yol yakınken böyle bir saçmalıktan dönülmesi en mantıklısı. Sonuçta bu yeni bir oyun. Yeni insanlar gelecek, yeni klanlar kurulacak. Neden eski klan konuları buraya taşınıyor ki? çok saçma ve gereksiz. Şu konuda da yanlış anlaşılmak istemiyorum hani benim klanımın konusu 2016 sonrası diye bunu söylemiyorum. Yarın bir gün Bannerlord'da NW dlc'si çıkarsa ordaki(Warband-NW) alayların yeni konuya taşınması da çok saçma olacak. Doğrusu şu ki ben böyle bir şey olursa buna da karşı çıkarım. Eskisinden farklı yeni bir oyun. Yeni dostluklar, yeni klanlar, yeni oyuncular. Bırakın da taze, yeni, ferah bir başlangıç yapalım.. Her ne kadar fikrinizin değişmeyeceğini bilsem de, bu durum hakkında bir tavsiyede bulunmak istedim. Yine de en iyisini siz bilirsiniz :smile:

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom