Bannerlord Kültürleri

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Home made npc

Merhaba, bu post yerleşim vb. şeyler hakkında yeni fikirler uyandırabilir diye umuyorum...
Obalar, hanlar (TOPRAKTAN) (bizim köyün oralarda 8 yol hanı var :grin:) , Kasabalar , Şehirler falan filan..
(Bu postu canlı tutmanızı isterim çünkü önerileri ve devamı var)
Hadi başlayalım :grin:
PPVvHZ.png
Gördüğünüz gibi Kergitler Bannerlord'a göre çimlik alanlarda yaşarlar ve Tarih kitaplarında ilk Türkiye (Macarlar) ve ikinci Türkiye (Biz :d) ilişkisini doğrular gibi...Ve İmparatorluk topraklarının tam üzerinde kurulması veeeeeeeee Sturgia-İmparatorluk sınırı yani Makedonya'yı (Kuzey ve Güney olmak üzere) hatırlatıyor, niye, diyeceksiniz :grin:.
Çünkü Makedonya Slav mı yoksa Helenik midir tartışması var ,bunun üzerine Makedonya'da Türk unsurları bulunmaktadır... Ve Büyük Macaristan Slav topraklarını barındırır vs.+ Bunun üzerine Battania (yani Keltler + İngilizler) coğrafyasında kurulması ilginç.
IBEeBW.png
"Kergitler Türktür" kanısını doğrular gibi ama değil...Kısacası (Selçuklu+Moğollar [Kuzaitler]) (TuRaNiC BOI [Kergitler]).
Sadece Bozkır ...DOĞU ANADOLU.
Vee Sırada Vlandia...
zLyDoV.png
Özetlemiş olursak Roman ve Germenleri kapsayan Avrupalılardır ama Warband'de Flemenk vb. gibi milletler olmayıp sadece İtalya yani Rodoklar ve Kuzey Avrupalı Melezi olan Svadia ile karşı karşıyayız...+Svadia Battania'yı alışı da bir ayrı, bence orman haydutları Battanyalılardır....2. olarak dediğim gibi Kergitler'in Macar olduğunu kanıtlayan bir şey ise Svadia ile topraklarının kesişir olması (Avusturya - Macaristan vb.)...3. olarak Kutsal Roma imp. (1. Alman İmparatorluğu) Batı Franklar (Eski Fransa) Eski İngiltere'yi dukkalılar olmadan anlatan kabaca bir yer... Bize anlatıldığı gibi Normanidya Germenlikleri de vardır...Üzücü yani ise Roma İmparatorluğunu Rodoklar değil de Yunanlılar yani Kalradriklerin kurması daha da üzücü olan şey ise Svadya'nın Kalradyanın mirasçısı olamaması : d vs.
İmparatorluk:
AIJFsG.png
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok GÖRÜYORSUNUZ. Sadece Bizanslar (Doğu Roma) ve Romalılar (İtalyan Roma [Batı Roma]) :d.Kalradyanın asıl yerlilerinden bitaneleri <3.Helenik ve Romanların tasviridir vs. Ve Vlandialılara toprak verdikleri oldu , Veagirlerin ataları Sturgialılar geldi (onlara da Nordlar :d) Kuzaitler falan filan...+ Makedonya yani Kergit bölgesini taşıdıkları içinde Yugoslavya toprakları bu ülkenin kaderinde.

DEVAM EDECEK...

Last edited:
Spam
Ah kosa new update .
Lütfen yorum yapınız :grin:DDDDDDDDD :party: :party: :party: :party: :party: ? :cool: ? ? ? ? ? :iamamoron: :iamamoron: :iamamoron: ? ? ? ? :cool:
No spam bcs i deleted the old guy :grin: Thug ☘ (??‍♀️?‍♂️??) life XDDDDDDDDDDD
(Günceleme) YORUMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited:
İki dakika International forumdan çıkayım acaba bizim insanımız nasıl şeyler paylaşıyor dedim pişman oldum. Tam anlamıyla bir "NONSENSE"
Bizim forumda paylaşılan çok güzel içerikler de var. Ayrıca, ağır bir yorum olmuş insanlar burada saygılı bir dille kendi sevdiği, oyunda olmasını istediği şeyleri paylaşıyor. Bazıları ise oyun hakkında bilgi veriyor (yoldaşlar, krallıklar vesayre). Bu şekilde yorum yapıp insanın zevkini kırmak hiç yakışmıyor "nonsense" arkadaşım.

Bizim forumda paylaşılan çok güzel içerikler de var. Ayrıca, ağır bir yorum olmuş insanlar burada saygılı bir dille kendi sevdiği, oyunda olmasını istediği şeyleri paylaşıyor. Bazıları ise oyun hakkında bilgi veriyor (yoldaşlar, krallıklar vesayre). Bu şekilde yorum yapıp insanın zevkini kırmak hiç yakışmıyor "nonsense" arkadaşım.
Forum ciddiyetine yakışır bir post atsın belki o zaman gayret ederim gurur kırmamaya

Forum ciddiyetine yakışır bir post atsın belki o zaman gayret ederim gurur kırmamaya
Forum ciddiyeti mi? Gerçekten sürekli yabancı forumda takılan birisi olarak forum ciddiyetinin orda olup burada olmadığını mı düşünüyorsun? En düzgün ahlaka ve ciddiyete, olması gereken bir ciddiyet; gereksiz ciddiyet kasmaya lüzum yoktur, sahip forum Türkçe forumdur. Ayrıca, kendini ondan üstün görmen ise çok üzünülecek bir durum. Kimse sana nasıl bir dil ile post atacağını soracak değil, sen de kafana göre milletin gururunu kırıp kırmamaya karar verecek değilsin, veremezsin de. Büyük ihtimal bu gereksiz sohbetten dolayı uyarı alacağım ama neyse.

Forum ciddiyeti mi? Gerçekten sürekli yabancı forumda takılan birisi olarak forum ciddiyetinin orda olup burada olmadığını mı düşünüyorsun? En düzgün ahlaka ve ciddiyete, olması gereken bir ciddiyet; gereksiz ciddiyet kasmaya lüzum yoktur, sahip forum Türkçe forumdur. Ayrıca, kendini ondan üstün görmen ise çok üzünülecek bir durum. Kimse sana nasıl bir dil ile post atacağını soracak değil, sen de kafana göre milletin gururunu kırıp kırmamaya karar verecek değilsin, veremezsin de. Büyük ihtimal bu gereksiz sohbetten dolayı uyarı alacağım ama neyse.
Son postumdan ne kadar milliyetçi bir insan olduğumu anlayacaksın. Ben birini ezmeye çalışmadım aksine büyük küçük harf uyumuna dikkat etmeyerek dalga geçerek yazmasına ayar oldum Bak örnek vereyim yazdığı bir paragrafa " Kısacası (Selçuklu+Moğollar [Kuzaitler]) (TuRaNiC BOI [Kergitler])." Yani biraz ciddiyet beklerim açıkçası

Son postumdan ne kadar milliyetçi bir insan olduğumu anlayacaksın. Ben birini ezmeye çalışmadım aksine büyük küçük harf uyumuna dikkat etmeyerek dalga geçerek yazmasına ayar oldum Bak örnek vereyim yazdığı bir paragrafa " Kısacası (Selçuklu+Moğollar [Kuzaitler]) (TuRaNiC BOI [Kergitler])." Yani biraz ciddiyet beklerim açıkçası
Milliyetçi olup olmaman kimsenin zerre umrunda değil, noktalama işaretine uyma zorunluluğu yok forumda. Arkadaşın yapısı böyle ve bunu değiştiremezsin. Sadece bu posta bakarak tüm Türkçe foruma karşı genelleme yapman ise ayrı bir komedi.

büyük küçük harf uyumuna dikkat etmeyerek dalga geçerek yazmasına ayar oldum Bak örnek vereyim yazdığı bir paragrafa " Kısacası (Selçuklu+Moğollar [Kuzaitler]) (TuRaNiC BOI [Kergitler])." Yani biraz ciddiyet beklerim açıkçası
Bu konuda size katılıyorum, ben de sevmem özellikle bariz yazım yanlışları, dalga geçme vari davranışları da sevmem.
Yazıdaki bazı yerler ise tarihsel olarak açıklanmaya çalışılmış, ama tarihten uzak bir şekilde yazılmış gibi. Yani günümüz Türkiye tarih dizileri gibi :grin: (Her ne kadar dizi olarak ele alırsak fena olmayanlar olsa da tarihsel açıdan bakıldığında bu da bu duruma yakın bir metafor bence) Yine de heves etmiş, emek etmiş arkadaş, az önce söylediklerimi aşabilirsek; biraz daha saygılı olunabilir diye düşünüyorum :smile: .
Edit:
noktalama işaretine uyma zorunluluğu yok forumda.
Benden hemen önce yazmışsın dostum bilgi kirliliği olmasın diye bunu bırakıyorum:
İleti dili: Forum iletilerinin dil bilgisi kurallarına %100 uyması beklenmemektedir. Ancak bunun anlamı olabildiğince uyumsuz ileti atılmasının hoş olduğu değildir. İleti atarken okunabilir ve makuliyet sınırlarında iletiler atın. Türkçeyi düzenli kullanmaya çalışın, bilinçli olarak sesli harflerinin yazılmadığı, uydurmak kelimeleri tercih etmeyin. Noktalama işaretlerine de dikkat edin.
Bütün forum olarak forum kurallarına dikkat edersek bu tarz tartışmalara girmemize gerek kalmaz :smile: .

Bu konuda size katılıyorum, ben de sevmem özellikle bariz yazım yanlışları, dalga geçme vari davranışları da sevmem.
Yazıdaki bazı yerler ise tarihsel olarak açıklanmaya çalışılmış, ama tarihten uzak bir şekilde yazılmış gibi. Yani günümüz Türkiye tarih dizileri gibi :grin: (Her ne kadar dizi olarak ele alırsak fena olmayanlar olsa da tarihsel açıdan bakıldığında bu da bu duruma yakın bir metafor bence) Yine de heves etmiş, emek etmiş arkadaş, az önce söylediklerimi aşabilirsek; biraz daha saygılı olunabilir diye düşünüyorum :smile: .
Edit:

Benden hemen önce yazmışsın dostum bilgi kirliliği olmasın diye bunu bırakıyorum:
İleti dili: Forum iletilerinin dil bilgisi kurallarına %100 uyması beklenmemektedir. Ancak bunun anlamı olabildiğince uyumsuz ileti atılmasının hoş olduğu değildir. İleti atarken okunabilir ve makuliyet sınırlarında iletiler atın. Türkçeyi düzenli kullanmaya çalışın, bilinçli olarak sesli harflerinin yazılmadığı, uydurmak kelimeleri tercih etmeyin. Noktalama işaretlerine de dikkat edin.
Bütün forum olarak forum kurallarına dikkat edersek bu tarz tartışmalara girmemize gerek kalmaz :smile: .
Evet doğru söylüyorsun şu saatte yaptığımız o kadar boş bir tartışma ki, buraya gelen kişinin yazdığı ilk cümle çok uyuz etti beni. Yarın cezamı alıp otururum yerime :grin:

Milliyetçi olup olmaman kimsenin zerre umrunda değil, noktalama işaretine uyma zorunluluğu yok forumda. Arkadaşın yapısı böyle ve bunu değiştiremezsin.
Dostum başkasının yaptığı hatalar üzerinden kimseyi savunmamalısın herkesin kendisini savunabileceği bir klavyesi var. Evet belki noktalama işaretlerine uymak gibi bir zorunluluk yok ancak belirli bir raddeye kadar ciddiyet olmak zorunda ki ben kimseyi internasyonal forumda bulunduğumdan dolayı aşağılamadım internasyonal forum üstü kapalı Türk düşmanlığının hat safhada olduğu bir çöplük ama kaliteli içerik çıkıyor ve daha fazla interaksiyon alıyor diye orada takılıyorum.

Sadece bu posta bakarak tüm Türkçe foruma karşı genelleme yapman ise ayrı bir komedi.
Daha önce hiç Türkçe foruma uğramamış birisi olarak ilk önce bu postu gördüm.

Ek olarak; bence sen gece saatin 4:30'unda reel hayatın vermiş olduğu zehri, toksikliği akıtabileceğin birini arıyorsun. O kişi ben olmayacağım kolay gelsin

Ek olarak; bence sen gece saatin 4:30'unda reel hayatın vermiş olduğu zehri, toksikliği akıtabileceğin birini arıyorsun. O kişi ben olmayacağım kolay gelsin
Senin için rahat olsun en huzurlu olduğum anlar bu saatler. Sana "reel" hayatında başarılar dilerim.

Senin için rahat olsun en huzurlu olduğum anlar bu saatler. Sana "reel" hayatında başarılar dilerim.
Bana başarı dilemene gerek yok ben zaten başardım :iamamoron: ama görgüsüz gibi ne yaptığımı ne kadar aldığımı söylemeyeceğim. Ama birşey söyleyeyim, sınavlara hazırlanırken bende stresli oluyordum ama toksikliğimi insanların bulunduğu bir platformda salgılamıyordum. Okçuluk ve trekking hobim var stres attığım, tavsiye ederim.
Hadi iyi geceler vaktimi gereksiz aldın.

Bana başarı dilemene gerek yok ben zaten başardım :iamamoron: ama görgüsüz gibi ne yaptığımı ne kadar aldığımı söylemeyeceğim. Ama birşey söyleyeyim, sınavlara hazırlanırken bende stresli oluyordum ama toksikliğimi insanların bulunduğu bir platformda salgılamıyordum. Okçuluk ve trekking hobim var stres attığım, tavsiye ederim.
Hadi iyi geceler vaktimi gereksiz aldın.
:grin: Senin için tek başarı ders mi? Anlıyorum.
Vakit senin mi ki senden çalıyorum güldürme insanı ya :grin:
Merak etme benim de huzur bulmak için yaptığım bi takım işler var. Ayrıca, sınava girecek olan ergen bir insan değilim ve sinirimi milletten de çıkarmıyorum. Ben, sadece sınava girecek olan bir insanım bu kadar. Umarım bu mesaja da cevap vermezsin de daha fazla kirlenmez forum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom