Bannerlord için öneriler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyunda Culture conversion vs. gibi şeyler eklenebilir bence , din eklenebilir , detaylı craft sistemi eklenebilir buradaki gibi
http://www.moddb.com/mods/feudal-world/features/current-feature-list
, co-op olacakmış dediler umarım ki olur , Kağanlıklara özel yağma modu eklenebilir , nüfus eklenebilir vb. gerisini hayal güçlerini kullanırlar .

Naber La said:
Oyunda Culture conversion vs. gibi şeyler eklenebilir bence , din eklenebilir , detaylı craft sistemi eklenebilir buradaki gibi
, co-op olacakmış dediler umarım ki olur , Kağanlıklara özel yağma modu eklenebilir , nüfus eklenebilir vb. gerisini hayal güçlerini kullanırlar .
Tamamda Oyun Dünyada geçmiyor kardeş, kalradyada geçiyor. Ne biçimde bir din sistemi olabilirki ?

ChevalierEren said:
Naber La said:
Tamamda Oyun Dünyada geçmiyor kardeş, kalradyada geçiyor. Ne biçimde bir din sistemi olabilirki ?
Eski mitoloji ve kültürlerden yararlansalar illa ki bir şey çıkar diye düşünüyorum biraz da kendileri ekleseler olur bu iş.

bannerlord için en iyi önerim çıkması... biraz daha beklerse potansiyel müşterileri, warband oynayanlar çoluk çocuğa karışacak

smhdmc said:
bannerlord için en iyi önerim çıkması... biraz daha beklerse potansiyel müşterileri, warband oynayanlar çoluk çocuğa karışacak

Armağan Yavuz yeni oyun üzerine çalıştıklarını ilk duyurduğunda ben 7. sınıftaydım. Ve yarın lise mezuniyetim var :smile:

Çok takip edemedim son zamanlarda, bu yüzden var mı bilemeyeceğim ama kendi tarlamıza sahip olmak, ekip biçebilmek roleplay adına ayrı bir hava katardı.

Sokaklarda dilenci olması oyuna ayrı bir hava katardı diye düşünüyorum... Ve dilenci çokluğuda şehrin veyahut kalenin refah seviyesine bağlı olarak değişmesi en mantıklısı olurdu...

CieS said:
Sokaklarda dilenci olması oyuna ayrı bir hava katardı diye düşünüyorum... Ve dilenci çokluğuda şehrin veyahut kalenin refah seviyesine bağlı olarak değişmesi en mantıklısı olurdu...
Harika bir fikir.

CieS said:

Bu öneriyi dilenciden ziyade sınıf ayrımı olarak çevirsek daha hoş olur. Dilenciler, köylüler, şehirliler, zanaatkarlar, tüccarlar, askerler, soylular gibi farklı sınıflar olabilir ve bu sınıflar kendi aralarında birbirlerine destek çıkarken diğer sınıflara organize bir şekilde düşmanlık besleyebilir. Soylular, askerler aracılığı ile dilencilere saldırabilir, bazı vicdanlı şehirliler ise bunu acımasızca buldukları için bizden askerleri durdurmamızı isteyebilir böylece yeni görevlere kapı açılmış olur.

daha önce de yazılmıştır belki ama en önemli unsurlardan olan saldırı konusunuda birkac naçizane önerim var. saldırı efektleri görsel açıdan biraz estetikleştirilmesinin büyük gereklilik olduğunu düşünüyorumc. diğer konu, kısa kılıçlar ile çift el kılıçlar arasında belirgin bir hız harfı olmalı. bunlar warband'de tadımızı tuzumuzu kaçıran önemli detaylar. ayrıca çift kılıç ve çift hançer kullanabilmeliyiz artık diye düşünüyorum. büyük liderler her zaman kalkan yerine çift kılıç kullanmışlardır. suikast içinse yeterince hızlı bir çift hançer şart. tesekkurler.

*Zırhlar ve Kılıçlar belirli dövüşlerden sonra kırılsın hasar görsün.
*Belimize hançer takabilelim ve elimizdeki kılıç kırılınca yada son 1 düşman kaldı kaçarkene o düşmana hançeri fırlatabilelim.

NavY said:
Beyler selam oruc tutabilcezmi oyunda? Bide hayvan avliyabilicezmi? Hayirli ramazanlar
  din eklenecekse inşallah düşünsenize bir and savaşta ağzına su kaçtı orucun bozuldu diyor ve -10 dindarlık yazıor

History Head said:
Yeni oyunda masaj salonları olsun. Masaj yaptırabilelim. Kişisel bakım eşyaları olsun. Tırnaklarımız uzasın, kıllarımız uzasın. Onları kesebilelim. Ruj, rimel, far, allık kullanabilelim. Parfümler olsun.  Çok güzel kıyafetler olsun. Seks olmasa da öpüşme olsun (dudaktan). Ha bir de taç giyme evlilik törenleri falan bol olsun.
tm

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom