Bannerlord için öneriler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tatar! said:
Ayrıca 1057 Yılında Deniz Savaşları Yada Adam Akıllı Gemi Varmıydı  :grin: İstiyorsunuz Ama :lol:

Milattan önce 500'lerde bile fars donanmasıyla yunan donanması birbirini yiyordu, roman donanmasından sözetmiyorum bile :grin: Ha Türkler Çaka Bey sayesinde ilk donanmasını o tarihlerde yeni yeni kurmaya başlamıştı, ama dünyada vardı bu hani

@teoman31 Öncelikle, mal mısın kardeşim? Oyun fantezi dünyası, büyü falan olmayan bir orta-çağ simülasyonu için yapılmış. Osmanlı'nın ne işi var? Git WFaS bölümünde on bin açılan konudan birinde o oyunda olmamasını şikayet et. :iamamoron:

kemoli99 said:
@teoman31 Öncelikle, mal mısın kardeşim? Oyun fantezi dünyası, büyü falan olmayan bir orta-çağ simülasyonu için yapılmış. Osmanlı'nın ne işi var? Git WFaS bölümünde on bin açılan konudan birinde o oyunda olmamasını şikayet et. :iamamoron:
ne mali lan bilmiyosam adam gibi diyeceksiniz oyun kalradyada geciyor diye ben nerden bilecem azcik duzgun konusun agzimi aldirmayin

Very Important Physcopat said:
erennuman_mb said:
Haydutların birden fazla sığınağı var zaten.
uzun süredir takip edemiyorum görmedim galiba :smile:
Bekoberk said:
Very Important Physcopat said:
Link atar mısın
Onun yerine sen bannerlord konusuna girip bikaç sayfa önceleri okumayı denesen daha iyi olmazmı
alt üstü bi merak edip link istedim fazla kabaca olmamış mı
Hiç kaba olduğumu düşünmüyorum bannerlord konusunun anasayfasında herşey var zaten zahmet edip bakman gerek sadece

teoman31 said:
kemoli99 said:
ne mali lan bilmiyosam adam gibi diyeceksiniz oyun kalradyada geciyor diye ben nerden bilecem azcik duzgun konusun agzimi aldirmayin
Anasayfada yazıyor her şey diyecektim adam banlanmış :razz:

oyunda kurt ayı geyik gibi hayvanlar olmalı avlanabilmeli yada köyleri dolaşırken onları görebilmeliyiz balık tutmada eklenebilir

Dragon age deki gibi yoldaşlarımızla ilişkimiz olabilir mesela.Yaptığımız olaylara ve davranışlara göre bizden memnun olup olmasınlar.Hatta bir ilişki bile olabilir yoldaşınla.Çok mu uçtum acaba :lol:

Noob Saibot said:
Dragon age deki gibi yoldaşlarımızla ilişkimiz olabilir mesela.Yaptığımız olaylara ve davranışlara göre bizden memnun olup olmasınlar.Hatta bir ilişki bile olabilir yoldaşınla.Çok mu uçtum acaba :lol:

Bence uçmadın yoldaşların bazı hareketlerinden rahatsız olabiliyor zaten ve yoldaş kısmını geliştirmişlerdi diyr hatırlıyorum

Bekoberk said:
Noob Saibot said:
Zaten warbandda var bu
Daha detaylı demek istemiştim.Mesela onlarında bir yapacak görevi olur yardımda bulunur.İlişkimizi dahada kuvvetlendirir.Mass effect gibi.Yoksa bunlar varda benmi bilmiyorum :razz:

ana haritada başka lordların savaşına katıldığımızda savaş yeni başlıyor gibi oluyor. eğer katılmazsak savaşın sonucu olasılık olarak hesaplanıyor. bu yüzden başka lordların savaşına katılma olayı kaldırılabilir. inş ne demek istediğimi anlamışsınızdır. :grin:

Multiplayer de en gereksiz ve gerçekçi olmayan bir özellik söylimmi size:grin:ost askere vurma cezası.
Adama yanlışlıklamı vurdun hasar alıyosun ve gereksiz yere ölüyosun sonrada öldürdüğün adam sayısı düşüyor 1 adam öldürmüştüm 0 a düştü.
En gereksiz ve kötü özellik Bannerlordda kaldırılsın cinnet geçirecem ya. :evil:
EDİT:Vallaha cinnet geçircem ya warbanddan soğudum valla.

Mirachann said:
Multiplayer de en gereksiz ve gerçekçi olmayan bir özellik söylimmi size:grin:ost askere vurma cezası.
Adama yanlışlıklamı vurdun hasar alıyosun ve gereksiz yere ölüyosun sonrada öldürdüğün adam sayısı düşüyor 1 adam öldürmüştüm 0 a düştü.
En gereksiz ve kötü özellik Bannerlordda kaldırılsın cinnet geçirecem ya. :evil:
EDİT:Vallaha cinnet geçircem ya warbanddan soğudum valla.
Asıl olması gereken özelliklerden birisi. Ayrıca onu server sahibi ayarlarıyla kapatıp açabiliyor, ya da vuruş yüzdesini değiştirebiliyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom