Bannerlord hızlı nam ve para nasıl kasılır?

Users who are viewing this thread

Bannerlord hızlı nam ve para nasıl kasılır? Hangi krallığın askeri olmalıyım hızlıca nam ve para kasabilmek için? Demircilikte ne üretmeliyim? Krallık kurduktan sonra haraç yüzünden hep -15k param gidiyor ölüyorum savem çöp oluyor yeni açıyorum yine aynısı. Taktik verin lütfen.

Sıkılmayacaksan ticarete dayalı oynamanı tavsiye ederim. Aile üyelerine, yoldaşlarına, klanında ne kadar kişi varsa hepsine kervan kurabilirsin. Ticaret skillini geliştirdikten sonra zaten kervan başına günde 1 nam veren perk açılıyor. Kolayca klan seviyeni geliştirebiliyorsun. Demircilikte de şehir şehir gezip siparişlerini yaparsan çok kolay skill kasılıyor. Çiftel kılıç ve gönderli silahlardan savurması güçlü olan palalardan yapabilirsin. Bunlar pahalıya gidiyor. Ciritlerin fiyatı çok düştü ama hala az malzeme kullandığı için karlı, yanında bulunan tüm yoldaşlara cirit yaptırıp satabilirsin.

Sıkılmayacaksan ticarete dayalı oynamanı tavsiye ederim. Aile üyelerine, yoldaşlarına, klanında ne kadar kişi varsa hepsine kervan kurabilirsin. Ticaret skillini geliştirdikten sonra zaten kervan başına günde 1 nam veren perk açılıyor. Kolayca klan seviyeni geliştirebiliyorsun. Demircilikte de şehir şehir gezip siparişlerini yaparsan çok kolay skill kasılıyor. Çiftel kılıç ve gönderli silahlardan savurması güçlü olan palalardan yapabilirsin. Bunlar pahalıya gidiyor. Ciritlerin fiyatı çok düştü ama hala az malzeme kullandığı için karlı, yanında bulunan tüm yoldaşlara cirit yaptırıp satabilirsin.

Yoldaşlara cirit sattırmak ile benim satmam arasında bir fark var mı bir de nam için hangi krallığı tercih etmeliyim

Yoldaşlara cirit sattırmak ile benim satmam arasında bir fark var mı bir de nam için hangi krallığı tercih etmeliyim
Yoldaşlara sattırmanı tavsiye etmedim. Ciritleri yoldaşlara yaptırabilirsin dedim, daha çok üretmek için. Satmayı soruyorsan: kendin satman daha mantıklı olur, yoldaşlar satınca kar bayağı düşüyor. Krallık için de şunu söyleyeyim: ben Aserai ırkında karakter açıp ticaret yaptım fakat krallığa katılmamıştım. Daha sonra zenginleşince katıldım Aserai'ya. Savaşlarla nam kasmak istiyorsan Vlandiya'yı öneririm. Ticaretle kasıcam dersen ise Aserai ırkını.

Back
Top Bottom