Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Custom Troop modunda askerlere verdiğimiz kıyafetleri Swadian armoury modundan seçebiliyor muyuz?
Tabiki ama seviyesine göre itemler çıkıyor.
Ya custom troop icin hazır asetleriniz var mi ? 50 kere kendim yapmaya calistim ama cok kotu yapıyorum, dengeleyemiyorum zirh/silah olarak :sad:
İşin en güzel kısmıda o zaten kendin oluşurman tabiki olucak değişiklikler oturur zamanla :smile:
@jemalizm Beyim bu programı indir masaüstüne veya istediğin yere at ve launcher'ı çalıştır otomatik olarak dosyayı bulup engelleri kaldıracak.
@Emre DANACI aynı şekilde dostum.

Last edited:
hocam daha önce hiç mod işine girmemiştim oyunu çekilmez hale getiriyor diye. sadece Muratbeyy'in önerdiği bir iki modu denemiştim. Ama senin önerilerini bir deneyeyim dedim gerçekten oyunun keyfi ve farkı iki katına çıkıyor. tabi iflah olmaz bir pc'ci olarak daha önce oynamadığım days gone oyununu bugün itibarı ile steame geldiği için oynamaya başlayacağım. bannerlordu birsüre daha beklemeye almaya devam ediyorum. bu arada senden aldığım gazla başka modları da denedim. mesela yeni klanlar, kadın askerler, yeni şehirler ekleyen bir dünya zengin mod olduğunu gördüm. oyunu bambaşka hale getiriyor. keşke bir an evvel olduğu kadar "işte budur" diye oyunu bitirip sunsalar da modlarla takılsak diye düşündüm. bu arada kadın npc'lerin üsünü başını çıkarıp envai çeşit fantazi kıyafet ekleyen modlar çok komik yahu. Poros'a genelev açtım ahahahaha :smile:

(y)Better Exception Window; Hata aldığınızda raporlar durumu ve cidden kendi başınıza rahatça sorunu çözbiliyorsunuz.Kesinlikle öneririm.
beyim, konudan sonra biraz cesaretlenip 3-4 modu birden yükledim. Sonra benim modlara da bişi oldu, sonunda save sildim. :smile: Ne yaptıysam hatalı modu bulamadım, o yüzden tek tek modları aktif edip giriyorum, bakıyorum sıkıntı yok, tamam diyip diğerine geçiyorum falan. Uzunca vaktimi alıyor, sonra senin bu önerdiğin aklıma geldi, kullandım, sıkıntılı mod direkt çıktı meydana, beni büyük bir zahmetten kurtardı, sağolasın (y)

beyim, konudan sonra biraz cesaretlenip 3-4 modu birden yükledim. Sonra benim modlara da bişi oldu, sonunda save sildim. :smile: Ne yaptıysam hatalı modu bulamadım, o yüzden tek tek modları aktif edip giriyorum, bakıyorum sıkıntı yok, tamam diyip diğerine geçiyorum falan. Uzunca vaktimi alıyor, sonra senin bu önerdiğin aklıma geldi, kullandım, sıkıntılı mod direkt çıktı meydana, beni büyük bir zahmetten kurtardı, sağolasın (y)
Sevindim dostum bir katkımız olabildiğine sen sağolasın :smile:

Ben aslında @Bloc hocama sadece şahsında değil genel olarak sormuştum. Atölyeden güncellemek daha rahat oluyor ama modcular için işleyişi farklı galiba

Yeni Bannerlord Tweak'ımız beyler.
Türkçe dil pakedi mevcut.Daha güzel ayarlarda var.

Freelancer 1.5.10'da tam anlamıyla çalışmıyor bu arada - onu belirteyim. Bence başlığı bilinen uyumlu modlar diye değiştirip 1.5.9 ve 1.5.10 diye ayırabilirsin. nexusmodsda gördükçe editlersin.

Freelancer 1.5.10'da tam anlamıyla çalışmıyor bu arada - onu belirteyim. Bence başlığı bilinen uyumlu modlar diye değiştirip 1.5.9 ve 1.5.10 diye ayırabilirsin. nexusmodsda gördükçe editlersin.
Tabiki başkan akşam gerekli düzenlemeleri yapıcam.Freelancerda bir sorun yaşamadım şahsen o yüzden paylaşmıştım.Konu sabitlendi artık sadece kullandığım beğendiğim modlar olmayacak :smile:

Crash olmuyor da tam anlamıyla çalışmıyor. 1.5.10 içinde bir şeyler değişmiş belli ki
Hiçbir mod uyum sağlamıyor ona göre ayarlanmadıysa oyun çıktı çıkalı ses efekti sağlayan modlarda hiç sorun yaşamamıştım ki 1.5.10 çıkana kadar onlar bile oyunu açarken çökme nedeni artık.Düzenlerim başkan akşam sağolasın ?

Gerekli konu düzenlemesi yapılmıştır ve devam edilecektir.Hafta sonu liste baya büyüyecek bilginize :smile:

şuana kadar hiç mod kullanmadım oyunda.oyun kendi başına dahi düzgün çalışmıyor zaten,bide mod eklersem kafayı yer kesin diye düşündüm açıkcası :smile: ama 2-3 mod buldum bu listede işime yarayabilecek,denemeyi düşünüyorum onları.

Ama oyunun 1.5.7 sürümünde oynuyorum ben,sonrakiler bende düzgün çalışmıyor ama bu sürüm gayet stabil.bu modlar 1.5.9-1.5.10 için uygun sanırım,peki 1.5.7ye kursam sorun çıkar mı yoksa onda zaten sorun çıkmaz mı sizce?

şuana kadar hiç mod kullanmadım oyunda.oyun kendi başına dahi düzgün çalışmıyor zaten,bide mod eklersem kafayı yer kesin diye düşündüm açıkcası :smile: ama 2-3 mod buldum bu listede işime yarayabilecek,denemeyi düşünüyorum onları.

Ama oyunun 1.5.7 sürümünde oynuyorum ben,sonrakiler bende düzgün çalışmıyor ama bu sürüm gayet stabil.bu modlar 1.5.9-1.5.10 için uygun sanırım,peki 1.5.7ye kursam sorun çıkar mı yoksa onda zaten sorun çıkmaz mı sizce?
Modlar evet düzgün çalışmıyor ama oyunu oynamak istiyorsan daha az eksik ile mecbur yüklemelisin hiç değilse zararları karından az, bende hoşlanmıyordum modlardan halada hoşlanmıyorum ama yapacak bir şey yok.

Back
Top Bottom