Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Improved Garrisons için 4.0.2.4 den 4.0.2.5 e güncelleme gelmiş. Ayrıca ; Kaoses Tweaks ve Better Time- da güncelleme almış küçük güncellemeler.

Hotfix sağolsun :grin:
Mod işi karışık , CK 3 e mod yüklemeye çalıştım sana bahsettiğim konu yüzünden :grin:, dün bi 2-3 saat uğraştım 10 dk lık iş için çünkü bir girdim steam workshop a çıkamadım. Ordan onu al bu bozuk şunu yap şunu indir koy off :grin: ama deydi ve sonuç olarak Launcher a 10-15 arası mod eklendi. CK 3 mb gibi değil oyun toplamıyorsun sadece bazı şeyleri çekindikleri için koymamışlar onları ekliyorsun yada çeşitlik fazla bir şey de yok.

Mod işi karışık , CK 3 e mod yüklemeye çalıştım sana bahsettiğim konu yüzünden :grin:, dün bi 2-3 saat uğraştım 10 dk lık iş için çünkü bir girdim steam workshop a çıkamadım. Ordan onu al bu bozuk şunu yap şunu indir koy off :grin: ama deydi ve sonuç olarak Launcher a 10-15 arası mod eklendi. CK 3 mb gibi değil oyun toplamıyorsun sadece bazı şeyleri çekindikleri için koymamışlar onları ekliyorsun yada çeşitlik fazla bir şey de yok.
CK3'te ki detaylar eksik zaten Bannerlord'da sadece onlar olsa içinde kaybolucaz...Ah be! :grin:

CK3'te ki detaylar eksik zaten Bannerlord'da sadece onlar olsa içinde kaybolucaz...Ah be! :grin:
İmkansız maalsef onca detay eklenemez ayrıca CK 3 gördüğüm en kusursuz YZ ye sahip strateji oyunlarında , hani kusursuz derken matematik hesaplamalı YZ değil insan gibi hareket eden bir YZ. Küçücük bir örnek ; Eğer Korkunçluk artıran hareketler de bulunursan ( Eventler de Gaddar olmayı seçmek , işgence yapmak gibi şeyler ) senden güçlü güçsüz liderleri sindire biliyorsun. Profiline girince ''Tarafınızdan sindirilmiş'' yazıyor etkisi ise sana karşı düşmancıl şeylerden kaçınması. Cesur karakterler ise umuruna dahi almıyor, can alıcı noktası ise YZ bu gibi etkilerde dahil olmak üzere daha bir çok şeye tamamen uygun davranıyor.

İmkansız maalsef onca detay eklenemez ayrıca CK 3 gördüğüm en kusursuz YZ ye sahip strateji oyunlarında , hani kusursuz derken matematik hesaplamalı YZ değil insan gibi hareket eden bir YZ. Küçücük bir örnek ; Eğer Korkunçluk artıran hareketler de bulunursan ( Eventler de Gaddar olmayı seçmek , işgence yapmak gibi şeyler ) senden güçlü güçsüz liderleri sindire biliyorsun. Profiline girince ''Tarafınızdan sindirilmiş'' yazıyor etkisi ise sana karşı düşmancıl şeylerden kaçınması. Cesur karakterler ise umuruna dahi almıyor, can alıcı noktası ise YZ bu gibi etkilerde dahil olmak daha bir çok şeye tamamen uygun davranıyor.
Söylenecek söz bulamıyorum bunları duydukça.

O6XYVY.gif

Söylenecek söz bulamıyorum bunları duydukça.

O6XYVY.gif
Gir bir çok oyunun mod sayfalarına çoğunda görürsün YZ geliştime modu diye. Bir modcunun yaptığını koca şirketler yapamıyor, CK 3 övmekten bıktım bir tık ama gene aklıma geldi :grin: CK 3 için sadece 1 kişi YZ geliştirme modu yapmış oda modu kaldırmış çünkü ilerleyen güncellemerler ile oyunun YZ sinin çok yeterli olduğunu belirtmiş ancak hala geliştirebilirim ama istemiyorum fazla alan olmadığı için yazmış. Bizimkiler merdivenden çıkamıyor adamların YZ si duyguya göre davranıyor sadge

Gir bir çok oyunun mod sayfalarına çoğunda görürsün YZ geliştime modu diye. Bir modcunun yaptığını koca şirketler yapamıyor, CK 3 övmekten bıktım bir tık ama gene aklıma geldi :grin: CK 3 için sadece 1 kişi YZ geliştirme modu yapmış oda modu kaldırmış çünkü ilerleyen güncellemerler ile oyunun YZ sinin çok yeterli olduğunu belirtmiş ancak hala geliştirebilirim ama istemiyorum fazla alan olmadığı için yazmış. Bizimkiler merdivenden çıkamıyor adamların YZ si duyguya göre davranıyor sadge
Sen beni öldürücen dostum tamam şşttt :iamamoron:

Oyundaki bütün bitkilerin çizim mesafelerini iki katına çıkarıyormuş. Sanırım bundan kastı ağaçların falan yaklaştıkça ayrıntılaşmasını kastediyor. Yani native'e göre daha uzaktaki ağaçlar daha ayrıntılı olacak. Benim bilgisayar patates olduğu için denemedim. Native modülünün üstünde olması gerekiyormuş. Bütün versiyonlar ile çalışması lazım, diye yazmış.

Oyundaki bütün bitkilerin çizim mesafelerini iki katına çıkarıyormuş. Sanırım bundan kastı ağaçların falan yaklaştıkça ayrıntılaşmasını kastediyor. Yani native'e göre daha uzaktaki ağaçlar daha ayrıntılı olacak. Benim bilgisayar patates olduğu için denemedim. Native modülünün üstünde olması gerekiyormuş. Bütün versiyonlar ile çalışması lazım, diye yazmış.
Güzel öneri beyim Warband'dan beri gözüme batan kısımlardan biri mesela bu olay.Akşam test ederim modu teşekkürler.

Last edited:
Back
Top Bottom