Bannerlord fps drop

Users who are viewing this thread

Benim gtx 1050 ti 16 gb ram ryzen 5 1500x işlemcim var.Oyunda fps sıkıntısı ve drop sorunu yaşamıyorum fakat boyle savaşın gobeğine dalınca 90 olan fps ım 50 ye düşüyor ve bazı çalılara bakınca 50 fps alıyorum xd. Sadece mapte drop yiyorum onuda düzeltmeleri gerekir
Dropların GPU yüzünden kaynaklandığını düşünüyorum(genel olarak). Oyunu afterburner ile oynarken GPU kullanımı %99'dan %30'lara düşüyor, haliyle fps'de düşüyor; GPU kullanımının dahada iyileştirilmesi lazım.

Dropların GPU yüzünden kaynaklandığını düşünüyorum(genel olarak). Oyunu afterburner ile oynarken GPU kullanımı %99'dan %30'lara düşüyor, haliyle fps'de düşüyor; GPU kullanımının dahada iyileştirilmesi lazım.
Bende after burnerla oynarken kullanım 99 dan 30 lara düşüyor. Fakat droptan ziyade bazı optimizasyon sıkıntıları var çalılar ve ağaçlar 30 fps düşürüyor anlamış değilim

Bende after burnerla oynarken kullanım 99 dan 30 lara düşüyor. Fakat droptan ziyade bazı optimizasyon sıkıntıları var çalılar ve ağaçlar 30 fps düşürüyor anlamış değilim
:sad:Tüm performans sorunları en kısa sürede çözülür umarım.

Bannerlord 8 değil de 16 ram istiyor gibi, sistem gereksinimlerine bunu yazsalarmış keşke ben de aynı şekilde aldım ama çok drop yedikten sonra 8gb ram daha alıp oynadım, şu anlık drop sorunu yok.

Bannerlord 8 değil de 16 ram istiyor gibi, sistem gereksinimlerine bunu yazsalarmış keşke ben de aynı şekilde aldım ama çok drop yedikten sonra 8gb ram daha alıp oynadım, şu anlık drop sorunu yok.
Bende 8 oynamaya başladım drop yiyordum. 16 ya yükseltince sorun kalmadı ama fps arada düşüyor onu düzeltmeleri lzm

Bu tamamen kötü optimizasyonla ilgili. 3 tane ağaç var diye 8gb ram yetersiz olmamalı. Yavaş yavaş optimize ediliyor oyun ama biraz fazla yavaş sanki

Sıkıntı yaşayanların çoğu 8 GB Ram sahibi. Windows 10 işletim sistemimde harita üzerinde sabit duruyorken kullanılan Ram miktarı 9 GB. Ram takviyesi yapmanız sıkıntınızı çözebilir.

Back
Top Bottom